kulakici kulakliklari bi ben mi sevmiyorum

Tipa gibi o ne la ole

ben de hiç takamıyorum

  • blacksky  (10.02.17 22:25:13)
ben de öbür türlü kulaklıkları hiç sevmiyorum, hafiftir gerçi ama görünüşü ağır geliyor. kullandığım kulaklığı boynuma dolayıp gezebiliyorum, olmadı cebime koyarım. gürültüyü %100 kesiyor, kendi düşüncelerimle baş başa kalabiliyorum.

öbürü mecbur boynumda duracak. terlerim hem, o yüzden pratik bulmuyorum.

eskiden razer morray kullanıyordum, bozuldukça yenisini aldım.
www.geek.com

sonra onu üretmeyi bıraktılar, bozulunca razer hammerhead aldım.
www.amazon.com

bunlar gerçi üst seviye ürünler değil ama memnunum.
  • hayirsiz  (10.02.17 22:35:00 ~ 22:37:57)
bana kaba geldiğinden sevmiyorum.

  • blue eyes white dragon  (10.02.17 22:36:33)
ben de sevmiyorum. kulak deliğim çok küçük olduğu için düşüyor devamlı takamıyorum.

  • grace margaret mulligan  (10.02.17 22:43:57)
Düşüyor bide

  • all girls dream  (10.02.17 22:54:51)
philips'in sporcu kulaklıklarını kullanıyorum kulakiçi o da çok güzel geliyor müziğin sesi. başka kulaklık takamam aşırı rahat. bi de tam oturuyor kulağıma. hayat onlarla çok daha güzel. mutluyum.

  • matilda  (10.02.17 23:09:09)
insanlar ikiye ayrılıyor sanırım, bir bunu çok sevenler bir de bunu kullanamayanlar.

2-3 defa denedim hepsinde de rahatsız etti. büyük konuşmim ama hiç kullanmam heralde.

buna karşın seven de çok seviyor.

ancak kanal içi olmayan kulakiçileri kullanıyorum tabii ki. toplu taşıma ve sporda kafaüstü olmuyor. (o tıpa gibi olmayan küçük kulaklıkar da kulakiçi bu arada, tıpa gibi olanlar için en düzgün tanım kanal içi olsa gerek. -kulak kanalı içi-)
  • makbur  (10.02.17 23:45:50)