Mall of Istanbul MacFit

Giden, üye olan, kullanan var mı?

Nasıldır? Bugün üye oldum, iki hafta deneyeceğim ama kalabalık oluyor mu 19:30-22:00 arası?

Arkadaşım orada antrenör hatta müdür yardımcısı gibi bir şey galiba bir aksilik olursa yardımcı olurum ben.

  • gozu acik sevisen yahudi  (10.02.17 16:22:11)
@gözü açık sevişen yahudi

valla ne muhteşem olur. şu anda tek sorunum yoğunluk var mı? kilitli dolap var mı vs gibi küçük şeyler. ama bi selam veririm kendisine.
  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (10.02.17 16:24:32)
Şu an aradım ama açmadı en kısa sürede editlerim öğrenip.

  • gozu acik sevisen yahudi  (10.02.17 16:28:22)
Macfit dediğin yerlerde hizmet standarttır. Genelde tüm salonlarda olduğu gibi akşam iş çıkışı saatleri yoğun olur. Hemde çok yoğun. 21-23 saatleri arası yani kapanış öncesi iki saat daha huzurlu oluyor.
Dolap için kilidi yanında götürmelisin. Yoksa eğer, otomatlarda 15 liraya satıyorlardı. Şimdi ne kadar oldu bilmiyorum.
Havlu, şampuan vs'de yanında olmalı.
  • cliquot  (10.02.17 18:12:52)