sinemada lahmacun yiyen insana ne denir?

ben erkeğim bu insan müsveddesi kadın. filmin başlamasına daha 10-15 dk varken(malum reklam süreci yani) bi baktım 3-4 sıra önümde oturmuş lahmacun yiyor içerisi leş gibi soğan baharat ve limon koktu. ben açıkçası gürültü yapanı uyarırım, rahatsız edeni uyarırım falan ama lahmacun yiyen bir insan görünce nasıl yaklaşmam gerektiğini kestiremedim nutkum tutuldu resmen. siz olsanız bir şey diyebilir miydiniz ne derdiniz?

erkek olsa yanına gider kardeşim-abicim-dostum yeri mi derdim de orta yaş kadınlardan çok korkuyorum felaket çirkef olabiliyorlar.

yetkılıye soyle.sınemada calısıyorum.calısan arkadaslarım mevzu ıcın aranıyor. ;)

  • Caaannn  (10.02.17 02:25:12)
döner "ananın amı" derim, cidden.

  • lonelyman  (10.02.17 02:27:26)
ben erkek olsam evlenme teklifi ederdim. hayallerimin gadını olurdu ;_;

  • shotgunwoman  (10.02.17 03:19:22)
"Hanfendi, sinema salonundasınız, buranın bir adabı vardır"

Bizim insanımız adap konusunda hassastır. Yanlış bir şey yapıyorsa telaşlanır. Malum, bunlar sokakta saraydan çocuğu gibi gezip evde kepçeyle bulgura (no offense, bulgur güzeldir) vurduğundan adapla utandıracaksın.
  • kaportaci mahmut  (10.02.17 06:31:03)
"o adam da patlamış mısır yiyor ben niye lahmacun yemeyeyim?"

dediğinde ne yanıt verecek bu arkadaşlar merak ediyorum. bundan sonra her sinemaya gittiğimde lahmacun yiyeceğim mk.
  • bohr atom modeli  (10.02.17 08:21:47)
Afiyet olsun denir.

  • clones  (10.02.17 09:10:31)
canım çekti olsa da yesek.

  • yue  (10.02.17 09:32:09)
Valla o tarz bir insana hiç bulaşmam of ki off yani.

Ben otobüste simit bile yemiyorum millete kokar, rahatsız ederim diye sabahları o kadar aç oluyorum, işyerine kadar sabrediyorum. (Bazen poça yiyorum ama o kokmaz diye :)
  • old possum  (10.02.17 09:44:28 ~ 09:46:01)
ayı derim.

  • füt  (10.02.17 10:01:28)
ebeyinamı bacım afiyet olsun derdim.
öyle bir durumda tabi ki hemen çıkıp görevliye haber vermek gerek. muhattap olunmamalı

  • cekilmis gayfe  (10.02.17 10:08:47)
Kadina bulasma, dedigin gibi buyuk ihtimalle cirkeftir.

Ben olsam gorevliye soylerim, cozum bulamazlarsa arada gidip -sinema avm icindeyse ve saat uygunsa- mangal ve sucuk alip salonda yakarim severim sinemanizi da comar musterilerinizi de diyerek olay cikarir dayagimi yer haber olurum

Sinemada lahmacun yemek ne demek lan yok ebesinin orekesi ya...
  • azizakin  (10.02.17 10:33:02 ~ 18:31:08)
şimdi birbirimize karşı dürüst olalım.

filmin başlama saatine göre planını yapıp, gidip lahmacununu alıp getirmiş kadın beni etkiler arkadaşlar. ben açıkçası ciddi düşünürüm. "ver gız bi ıstırık" derim.
  • naberabi  (10.02.17 10:34:57)
'Yok ebesinin seyi abi' diye sesli sesli söylenirim

  • chipie  (10.02.17 11:03:05)
"Hanımefendi çok afedersiniz de hayvan mısınız?" gibi bir ifade kullanırım sanırım.

Ayrıca popüler kültürün ve kapitalizmin amk, mısır da bok gibi kokuyor ama yanımızda hışır hışır bir kilo mısırı iki saatlik film boyunca tırtıklayan kişiye bir şey söyleyemiyoruz.
  • chicha  (10.02.17 11:12:09)
toplum içinde nasıl yaşanacağını bilmeyen tuhaf yaratıklar.

sinema ne lahmacun ne ya?!

"görgüsüz karı" derim ;)
  • pinkpeony  (10.02.17 11:20:24)
gülmekten konuşamazdım muhtemelen.

bunu yapan insan ancak tebrik edilir.
yaratıcılığı baltalamanın alemi yok.
  • blatta hiberna  (10.02.17 11:20:30)
"o adam da patlamış mısır yiyor ben niye lahmacun yemeyeyim" derse ne diyeceksiniz? +1

yani olay sinema salonunda bir şeyler yemekse tamam bunu konuşabiliriz. ama yenilen şeyin niteliğini tartışmak çok garip geliyor bana. şimdi çıkıp biri ama patlamış mısır kokmuyor mu diyecek. kokuyor, hem de çok kötü kokuyor. hatta lahmacun kokusunu tercih ederim patlamış mısır kokusuna. mesela en kötüsü şu doritoslar. onların kokusu parçalıyor bir çok kişiyi.

kısacası bence, sinemada bir şey yemek garip olan, lahmacun ya da ne bileyim incik yemek değil.
  • windowsguvenlikduvari  (10.02.17 11:47:01 ~ 11:47:30)
cehaletin, saygısızlığın yükselişi, yeni türkiye hüloğ

  • Corc  (10.02.17 12:06:06)