Apple Magic Mouse?

Değer mi? Macbook'a alacağım, video ve fotoğraf editlemek vs için.
Sıradan bi mouse mu alsam yoksa, ne alsam?

magic mouse alin 1-2 hafta gidiyo oyle sarji filan. acayip hos cihaz.

  • allanpoe  (09.02.17 00:47:46)
trackpad epey iyi, mouse aramayacaksın bile. önce bilgisayarı al trackpade alışamazsan sonra mouse düşünürsün.

  • 10032007  (09.02.17 00:48:13)
bence deger. macbook almissin mouse da alirsin.

  • tiredpanda  (09.02.17 01:19:49)
magic mouse kullanıyorum, sözde. sağa sola scrolldan başka hakikaten bir numarası yok, hatta eziyet oluyor bir yerden sonra editing için. aman diyim alma. kablosuz gaming mouseu bakabilirsin, üzerindeki ekstra tuşlar da işe yarıyor hem.

  • klassno  (09.02.17 01:27:31)
değmez, sıradan bir mouse al. tek olayı denildiği gibi sağ sol scroll yapabilmesi, onun dışında kullanması tam bir eziyet.

  • masa penisi  (09.02.17 01:36:22)
mac kullanıcısıyım. magic mause'u çıkarttım 20 liralık kablolu mause taktım. saygılar.

  • brakgn  (09.02.17 02:00:45)
mac kullanıcısıyım, magic mouse'um nerde bilmiyorum. alma, sağa sola skroldan başka numarası yok+1111.

  • ekaterina  (09.02.17 02:05:18)
ben logitechin bluetooth mouseini kullaniyorum memnunum. bu aralar tekerlek ile tiklamalar bazen sekiyor ama programdan mi yoksa mekanik bisey mi bilmiyorum

  • jedilance  (09.02.17 02:50:16)
özelliğini unutturacak kadar işlevsiz, değmez

  • Big bada bum bum  (09.02.17 02:52:00)
Magic Mouse kullanıcısıyım, gösterişten başka bir boka yaradığı yok. Değmez. Atıl vaziyette duruyor bir kenarda. TrackPad en iyisi.

  • empty man  (09.02.17 04:12:18)
Ben çok seviyorum. Kullandığım yazılımlarda büyük kolaylık sağlıyor. Sağ sol scroll olayı os x ile diğer mouse'lara göre daha akıcı çalışıyor benim gördüğüm kadarıyla. Bir de bir kaç gesture'ı var ki zoom işini de oradan çözüyorum mis...

Bu arada elinde olup da kullanmayan varsa talip olurum. kıps.
  • alperz  (09.02.17 08:31:27)
İnanılmaz estetik ama onun dışında bir işlevi neredeyse yok. Çünkü o kadar çok para verip Razer aldığınızda çok daha iyi bir iş yaptığınızı düşünüyorsunuz.

Parasını hak etmiyor bence. Bir de ergonomik değil.
  • nodrap  (09.02.17 11:21:09)
magic trackpad + kaplolu maus rulez.

magic mouse çok ince olduğu ve fırıncı küreği gibi ellerim olduğu için karpal tünel sendromu yaşamadan aleti kenara koydum. görüntüyü tv ye aktarıp koltukta yayılırken işe yarıyor. sıradan hp mouse yapıştır geç.
  • groovettyn  (09.02.17 18:25:44 ~ 18:26:06)