Çok uzun zamandır aşık olmamışım lan

Şimdi farkettim, 9 yıl geçmiş ciddi anlamda aşık olalı. O da 17 yaşında falandım zaten.

Hani arada hoşlandığım bir iki hafta paso düşündüğüm insanlar oldu da aşk hiç yok la..

Çok anormal geldi bakınca. Sizde de böyle mi, bir daha aşk olur mu?

Bana da biraz anormal geldi, universitede/okulda falan? ama olursunuz mutlaka, canınızı sıkmayın. Bende oyle olmadi...

  • kassiopeia  (08.02.17 23:55:46)
Ayni durumda olan milyarlarca duyurucu gelecek birazdan. İlk imzayi ben atayim. Anormal mi bilmiyorum ama kismet deyip grciyorum.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (09.02.17 00:01:15)
Sanırım bu, aşk hissini nasıl tanımladığınla bakış açınla da ilgili. Ben üzerine çok düşününce sadece 7-10 yaş arasında aşık olmuşum gibi geliyor.

Son derece özverili olduğum, çok sevdiğim iki ilişkim oldu mesela. Şu an düşününce ikisine de aslında deli gibi aşık olmamışım gibi geliyor.

Aşk gördüğünde kalbin pırpır etmesi, heyecanlanmak vs imiş gibi geliyor. Ben bu hissi onlarda yaşayıp yaşamadığımdan emin değilim. Ha dersen 10 yaşındayken aşık olduğun kişiye aynı hisleri besleyebilir misin? hayır o da imkansız.

Sonra birinden çok hoşlandım, aşk mıydı ya da ne denir bilmiyorum. İsim koymayı da istemiyorum. Mesela onu görünce pespembe oldu suratım eminim, yanında aptallaştım, düşünme yetimi yitirdim, kalbim sıkıştı. Muhtemelen o bana karşı aynı hisleri beslemedi. Az önce de bana alakasız bir gif göndermiş. köpekli möpekli, Büyük köpek yanına yanaşan küçük köpeğe tokadı patlatıyor. Umrumda değilsin mesajı mı veriyor, biz olmayız senle mi demek istiyor ne demek bu anlamadım mesela. Değişik bir şey. Neyse bu başka konu.

Kısacası çok sorgulamamak lazım ya da birini çok seviyorsan, bu aşk mıdır nedir diye düşünmemek gerek. mutluysan, mutluysanız o yeter sanki.
  • chihirovekohaku  (09.02.17 00:27:02)
Birkez aşık olunur derdim ben inatla... o hakkımı da doldurdum. bundan sonra aklı başında çok sevmek istiyorum fikrindeydim.. ama o iş öyle değil nazım hikmet' e bak adam kaç kişiye aşık olmuş kaç farklı kadına dizmiş şiirleri..
Yani diyeceğim o ki kapatmamak lazım kapıları..
Ne zaman ne olacağı belli olmaz, bir bakmışsın biri gelmiş bir daha aşık olmuşsun
  • Melodia  (09.02.17 01:26:26)