Kindle Paperwhite alacağım ama hangisi?

Merhaba canımlar,

Babama hediye kindle alacağım paperwhite modeli istiyorum. Şu linkler arasında kıyaslama yapamadım, sizce hangisini almak daha mantıklı? Bir de paperwhite son modeli dedikleri yine 2016 modeli mi oluyor? Teknoloji cahiline bir yardım lütfen :/

Link 1 -Amazon Kindle Paperwhite 2016 4GB E-Kitap Okuyucu
2 Yıl GARANTİ(KALEM&E.KORUYUCU HEDİYE) ÜCRETSİZ KARGO 569 TL

urun.n11.com

Link 2 -Kindle Paperwhite 4GB 300ppi - SON MODELİ - AYNI GÜN KARGO
RESMİ İTHALATÇI - FATURALI 2YILGARANTİ KİNDLE UZMANI SERVİ 594 TL

urun.n11.com

Link 3- Kindle Paperwhite SON MODEL + Kılıf / EKRAN KORUYUCU HEDİYELİ
RESMİ İTHALATÇI - 2 Yıl Garanti - Kindle Uzmanı Servis 634 TL

urun.n11.com

Veya önerdiğiniz başka alım yöntemi var mı? ABD'Den yakın zamanda gelecek olan olsa da sipariş versem keşke.

ekran koruyucuya gerek yok bence, kılıf da dandik gelir muhtemelen. ben 2 diyorum.

  • cedex  (08.02.17 09:59:43)
kılıfa para verme aliexpressten çok ucuza alabilirsin, 2 diyorum

  • eja  (08.02.17 12:05:36)
www.kindleturkiye.com
baştan söyleyim siteyle hiç bir bağlantım yok.

ben bunu aldım çok memnunum. yanında da şu kılıfı aldım:
www.kindleturkiye.com

2 gün içerisinde geldi. kılıf yerine kalem göndermişlerdi mail attım, ertesi gün kılıf geldi kalemi de hediye ettiler.
kılıf orijinal, kaliteli.

aklında bulunsun.
  • orko  (08.02.17 12:17:43)
Teknik olarak sormuşsun fakat cevaplar kılıf ve site ile ilgili gelmiş sanırım. Teknik olarak gönderdiğin üç link de aynı ürün. Hepsi son versiyon 2016 model. Zaten 2015 ile 2016 arasında paperwhite modelinde hiçbir değişiklik yapılmadı sadece beyaz renk seçeneği geldi bildiğim kadarıyla. üzerinde 300 ppi yazıyorsa son versiyondur. linklerdeki farklar, yanında mağazaların gönderdiği aksesuarlardır. bunlar çok gerekli değil bence. ben kılıfsız kullanıyorum. kılıflar zaten çin malı ve cihaz kadar ağır neredeyse. mağaza ile ilgili olarak firma ismi vermeyeceğim. sadece n11 müşteri yorumlarına değil internet üzerinden müşteri yorumlarına da bak bence. 10 lira için boktan firmalara para kazandırma.

  • easy hard  (10.02.17 02:28:41)
bizim evde iki tane paperwhite var, biri 2012 biri 2016'da son versiyon alındı. 2GB - 4GB dışında bi fark göremedim ben. aynı kılıf aynı şarj süresi. aktivasyonu yapmadan kullanıyoruz ondan da olabilir. calibre'yle çevirip atıyoruz kitapları şimdilik.

kılıf için aliexpress +1

şu ikisi var bizde (ikincisinin ön kapağı yok):

www.aliexpress.com

  • kaichi  (10.02.17 03:08:31)