İf film festivali - biletix - öğrenci tam ayrımı nasıl yapıyorlar?

haftaya var da film festivali. normal fiyatlar 10 öğrenciye 5 lira. gün ve haftaiç öğrenciye 1-2 lira

www.biletix.com

mesela ben burda bir öğrenci olmayarak

www.biletix.com

TAM MAXIMUM FİLM PAKETİ
ÖĞRENCİ MAXIMUM FİLM PAKETİ

kısmında öğrenciyi seçsem, orda mı kimlik isteyecekler nasıl anlayackalar? Adımı edevlette aratacak halleri yok sonuçta.

benden kimlik isterler herhalde?

Yani öğrenci kartı olan biri, öğrenci olmasa bile girebiliyor.

Peki başkası adına da alacağım. Bir öğrenci bir tam olabilityor mu, onu nasıl alacağım?

Dİğer soru da, maximuım film paketi var 4 film yarı fiyatına. Satın alırken onu seçeceğim, başka bir yere kayda gerek var mı? Eğer gerek yoksa, 4 tane film alamazsam parayı nerden alacaklar?

Yes

  • ikcı  (07.02.17 17:08:23)
Giriste ogrenci kimligi sorarlar.

  • sckxyss  (07.02.17 17:10:19)
Yani öğrenci kartı olan biri, öğrenci olmasa bile girebiliyor.

Peki başkası adına da alacağım. Bir öğrenci bir tam olabilityor mu, onu nasıl alacağım?

Dİğer soru da, maximuım film paketi var 4 film yarı fiyatına. Satın alırken onu seçeceğim, başka bir yere kayda gerek var mı? Eğer gerek yoksa, 4 tane film alamazsam parayı nerden alacaklar?
  • Cursed Chico  (07.02.17 17:13:46)
4 filmlik paketi seçtiğinizde maksimum kartınızın ilk 6 hanesini soruyor, onu girip devam ediyorsunuz, iki bilet alacaksanız yüksek ihtimal işlemi tamamlarken 4 film seçili değil faydalanamazsınız diye uyarı verecek.

  • hair freak  (07.02.17 18:05:36)
Diyor ki festivalin sonuna kadar 4 fimli tamamlayabilirsiniz. yani ilk gün 2 tane son gün2 tane alma hakkım var. AMa almazsam son 2 gün, demek karttan çekecek.

  • Cursed Chico  (07.02.17 18:24:00 ~ 18:27:04)