en çok kaç gb lık usb bulabilirim ve en ucuza nereden tedarik ederim?

arkadaşlar soru yukarıda belirtildiği gibidir.bilginiz var mı:)?

64gb, 300 liradan ucuza bulunmaz gibi..

  • dambil  (29.12.09 01:11:51)
www.amazon.com

bunlar güzel. Türkiye fiyatı 300 e geçer tabi dambil in dedigi gibi. Yakında 128gb da cıkıcakmış ama.
  • rurouni  (29.12.09 04:41:38)
arkadaş ebay de singapurludan 18 dolara 16gb aldı geldi
ucuz bir alternatif

  • joepiscopo  (29.12.09 15:22:12)
teşekkürler cevaplar için...
peki ben ebay da güvenli satıcı bulabilir miyim ve sanal kart kullanabilir miyim ve konu ile alakasız ama sanal kartı hangi bankadan çıkartabilirim kullanabilirsem ebay da:)

  • s0phiesw0rld  (29.12.09 18:56:10)
ebay da usb bellek icin guvenilir satıcı bulmanız biraz zor :)benm bildigim birileri yok. usb bellek işinde cok pis dümenler donuyo 256gb kartlar falan havada ucuşyodu bi ara son durum nedir bilmiyorum şans:)

Sanal kart herhangi bir bankadan cıkartıp kullanabilirsiniz. detayları bankanızı internet sitesinden ya da direk telefonla alabilirsiniz.
  • rurouni  (11.01.10 06:16:01)