insan ilişkileri

konu gönül ilişkisine acılabilirdi ama bence daha üst bi pencereden olacagı icin buraya yazdım.
uzun suredir gorustugum ama bi turlu ilişkiye donusemeyen bir yakınlıgım olan kişiyle en son baya kavga etmiştik. 1 ay ustune gorustuk, daha sonra da gorusup bişeyleri konusup toparlamaya calısacaktık. en azından ben böyle dusunuyordum. fakat ertesi gun dayımın vefat haberini aldım. sonra ona da soyledim bunu. yaptıgı tek sey whatsapptan bassaglıgı dilemek ve bikaç kuru cumle oldu, ertesi gunse hiç yazmadı. oysa ben duyunca yanıma gelecegini dusunuyordum.
1.beklentilerim fazla mı?
2.bana karsı ozel bişey hissetmedigi asikar ama gecmiş zamanların hatrına daha farklı davranamaz mıydı? en azından bi aranır, durumun detayı ogrenilir vs.

tesekkurler, duyuru kendini imha eder kusura bakmayın

2. Arayıp daha ilgili davransaydı sana ümit vermiş olurdu ve yine kavga ederdiniz. Kavga istememiş belli ki.

Başın sağ olsun bu arada.
  • yaren  (05.02.17 03:44:04)
Basin sagolsun, beklentilerin fazla.

  • medusa  (05.02.17 04:04:02)
uzun zamandır görüşülüyorsa neyim olursa olsun ben de daha ilgili bir yaklaşım beklerdim galiba...

başınız sağolsun
  • dene  (05.02.17 04:27:58 ~ 04:28:20)
Dusunduklerimi tamamen @tolkien hayrani soylemiş. Ailenden biri, annen baban kardesin vs olsaydı belki boyle bir beklentin olabilirdi ama birinin halasinin öldugunu duysam basin sağ olsun der gecerim. Bu gorustugum biri de olabilir hatta sevgilim de. Iliski icinde bile olmadigin insan halan öldü diye niye gelsin ben anlamadim valla. Ha karşı taraf ilgisiz o ayri. Ertesi gun hic yazmamasi, aramamasi falan. Muhtemelen senin dusundugun gibi kavgalarinizin uzerine konusup toparlamayi dusunmuyor. Ama sen beklentilerini bu kadar yüksek tutma ne onunla ne de baskasiyla.

  • aquarium  (05.02.17 13:06:38)
aquarium +1. yanına gelmesi çok abartı bir istek olsa da konu tam ilgili davranmalık. sana mesaj atma nedeni varken atmıyorsa olmuyor o iş.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (05.02.17 13:49:03)