Tekila icmek beyin firtinasi

Biriyle tekila icicem evde, o 6 shot icecekse benim 3 shot filan icmem lazim. Ama ayni sayida icmis gibi gorunmemiz lazim
Bunu nasil yapabilirim?Sihirbaz degilim tabi. Akliniza neler geliyor? Shot doldurunca tuvalete kalkmakta bi kere filan olur heralde.

aklıma ilk şu geldi :D

giphy.com
  • Tutesh  (02.02.17 15:09:54)
niye böyle bişey yapıyosun?

  • elorelia  (02.02.17 15:14:26)
niye yapıyorsun +1? garip şeyler çağrıştırdı bende çünkü.

  • windowsguvenlikduvari  (02.02.17 15:24:28)
Ortam loş masa karanlık olsun, kendi bardağına azck doldurursun ona fazla.
İçini göstermeyen shot bardakları kullanabilirsin

  • megalomaniac  (02.02.17 15:45:22)
Var bi sebebi, tecavuzcu coskun muamelesi yapmayin yav,karsi cins degil zaten.

  • basubadelmevt  (02.02.17 15:49:47)
ya kusarsa çok içen taraf ? herşeyi düşünmek lazım.

  • kveldulv  (02.02.17 15:51:23)
Kendine az koy ve bardağını daha çok tuza bandır ki boşluk hissedilmesin.
Önce karşıdakine doldur o içerken hemen kendine koy ve içerken dibinde biraz bırak tamamen fondipleme.
bu şekilde 4 taneyi hızlı hızlı için tahmine göre o tam dolu 4 sen 2 tane içmiş olacaksın. diğer kalan iki taneyi de yarım doldurup iç.

Tuvalete gittiği bi an gelirse o sırada kendininkine su doldur ve tam onun döndüğü anda suyu fondiple. böylece ondan 1 fazla görünecek.

hücum yeleği takmayı unutma.
  • tekila shot bardağı  (02.02.17 16:11:17)
kendi bardağına doldururken konuşacaksın.

her kendine shot dolduruşunda bişey söyle, dikkatini bardaktan başka bir yere çek.
  • naberabi  (02.02.17 16:43:06)
Çözümü şu; kendine bir şişe de bira söylüyorsun. Biradan büyük bir yudum alıyorsun. Tekilalar geliyor. Her tekilayı fondip yaptığında, ardından bir yudum da biradan fondip yapıyorsun. Ama yaptığın şey aslında, ağzında tuttuğun tekilayı, içer gibi yaptığın biranın içine bırakmak.Tebrikler, tekilaları başarıyla ziyan ettiniz.

  • sarap dumani  (02.02.17 17:19:57)