4 ayda maksimum kilo verme

4 ayda 20 kg fazlasi olan bir hatun kisisi maksimum ne kadar verebilir kilo ? Saglikli bir sekilde ve sporla olucakmis.Yüzme ve bol yuruyus. Yas 29 bu arada. Gercekci ve ciddili cevaplari bekleriz. Tüm kan vs testleri yapildi, vermesine hic bi engel yok.

normali ayda 4 kgdır, haftada 1 kg. ilkin daha hızlı kilo verir, sonradan yavaşlar. özetle ortalama yine 4-5 ayı bulur 20 kg vermesi. bunu metabolizma hızı, bünyesi vs de etkiler tabi. ortalama bi cevap verdim.

  • pide  (31.01.17 18:45:58)
Ayda 4'ü geçmesin +1
Teknik bir kanıtım yok ama gecen derste hoca soyledi daha dogrusu ayda dort kilodan fazla vermenin kalp kasini(miyokard) zayiflatan bir durum olduğunu söylemişti.

  • fear factor  (31.01.17 19:31:47)
20 verir, tşkler.

  • ekaterina  (31.01.17 19:37:00)
yaşınıza, metabolizma hızınıza ve de şuanki kilonuza göre haftalık kilo kaybınız değişkenlik gösterebilir. bazı haftalar 2 kg yağ kaybederken bazen hiç kaybedemeyebilirsiniz.

4 ay'da verilebilir neden olmasın ama 5 -6 aya da sarkabilir bireysel özelliklerinize göre.
  • ruh i tibbiye  (31.01.17 20:39:02)
fat camp'e giderse 1 ayda da verir.

  • tutmayın küçük enişteyi, salıverin gitsin  (31.01.17 20:57:31)