erkeklere soru +18

Beyler sevişirken otopilot modda mı takılıyorsunuz (yani dıs etkenler sizi etkilemiyor mu ---ben bakmam s.gerüm aga mod) yoksa en kucuk bir yorum ya da karsı tarafın zevk alamıyor gibi görünmesi sizi etkiliyor mu?

Karşı tarafı memnun etme ve o memnuniyetten daha da bir gaza gelme odaklı mısınız kısaca?

evet

  • isimsiz uye  (29.01.17 14:27:03)
etkiliyor. evet.

  • jangbogo  (29.01.17 14:28:06)
bu işin %100'ü zaten karşı taraf odaklı kardeş. o memnun olacak ki sende motive olacaksın.

  • ada meltemi  (29.01.17 14:38:23)
O anki mood swing beni hangi role büründürürse.

  • kargn  (29.01.17 14:53:08)
etkiler. kedi köpek varsa hatta kalkmıyor sksjajka

  • cekilmis gayfe  (29.01.17 15:02:17)
Sevismek isdes bir fiil ve iki kisiilr oluyor. Partnerin tepkisi yonlrndirici belirleyici olur, onun disinda ortamin neresi oldugu muhim degil.

  • thewizardofearthsea  (29.01.17 16:23:07)
her iki durum da oluyor. bazen otopilot, genelde etkiler diyorum ben.

  • babilbaligi  (29.01.17 16:42:13)
never autopilot

  • tutmayın küçük enişteyi, salıverin gitsin  (29.01.17 19:17:52)
Ahaha. Otopilot mod ifadesine çok güldüm. :D

Karşımdakinin canı yanıyorsa, keyif almıyorsa dururum, neyin ters gittiğini sorarım elbette. Ya da en azından yavaşlarım.

Karşımdakinin memnuniyetini de gözettiğim aktiviteler (örneğin cunnilingus) esnasında da tepkisine göre serileşirim ya da bırakırım, bazen "iki gün yalasan da ben gelmem" diyenler oluyor çünkü.

Konsantrasyonumu sadece karşımdakinin memnuniyetsizliği, keyifsizliği bozar. Devam etmek için ondan onay alırsam deprem olsa durmam. Yan odada arkadaşı varmış, odada kedi varmış, telefon çalmış, kapı çalmış, umrumda olmaz.

"Maximum boner achieved"
  • yirmisantim  (29.01.17 20:52:19)
ben ayıkken "takmak"tan sevişemiyorum bile, kafamda binbir türlü tilki dolanıyor, odaklanamıyorum. iki biradan sonra da boşalamıyorum ama, gerizekalı gibi yorulup düşene kadar öyle mal mal takılıyorum. zaten pek seksi olan bi adam değilim ama karşımdakilerin zerre zevk almadığından eminim jsfksl

  • der meister  (29.01.17 20:57:06)