İlaç nasıl bulunur?

Selam

Az önce doktorumla konuştuk ve bir ilaç daha ekledi. Piyasada çok bulunmayan bir ilaçmış, bulamazsan... gibi laflar etti. Eczanelere tek tek telefon mu edeyim yoksa ecza depolarına mı telefonla yavşayayım ne yapayım? Nasıl bulucam ben bu ilacı?

öncelikle ilaç isminden yürürdüm internette bir şeyler bulabilmek adına. fakat bulamazsam ya da denemek aklıma gelmeseydi; direkt bulmak için öncelikle türk eczacıları birliğini arardım.

www.teb.org.tr

olmadı -bence olurdu- türk ilaç kurumuna ulaşırdım.
  • blue eyes white dragon  (28.01.17 20:04:58)
hangi ilaç olduğuna bağlı.

  • oburosman  (28.01.17 20:08:18)
Bupropion etken maddeli yeni çıkmış bir ilaç. Eskiden de varmış da bir ara üretilmemiş falan.

  • yaren  (28.01.17 20:11:06)
Muhtemelen şu an yokta olan bir ilaç yazmış doktor, depoda bulamazsın. Zaten depodan da eczane aracılığıyla alabilirdin olsaydı da. Anca ellerinde ilaç olan bir eczane bulmak lazım böyleyse, eczaneler yeni sipariş veremez. Eczaneleri tek tek arayıp sormak en mantıklısı.

  • ms brownstone  (28.01.17 20:12:03)
zyban ve wellbutrinemiş piyasa adı. yokmuymuş bunlar piyasada yani?
sigara bıraktırmak için vermiyorlarmı bunu genelde?

  • sutlu nescafe  (28.01.17 21:09:31)
wellbutrin'den bahsediyorsunuz sanırım. bu ara ilacın dağıtımında bazı sorunlar olduğu için bir beliriyor bir kayboluyor. özellikle 150'liğinin piyasada olmadığını ve 300'lüğünün olduğunu duydum. birkaç eczaneye gidin sorun, onlarda yoksa muhtemelen diğerlerinde de yoktur.

  • gibicibicis  (28.01.17 21:16:34)
eczacılar birliğine gidiyorsun onlar sana getirtiyo.

  • cekilmis gayfe  (28.01.17 21:22:18)
çok kolay. mesaj atıyorum.

  • oburosman  (29.01.17 11:48:00)
İlacın adını yazarsan çevremizdeki eczanelere sorarız. elinde olan eczane vardır belki.

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (29.01.17 12:55:46)
Wellbuyrin 150 mg

  • yaren  (29.01.17 20:18:12)