kadınlara soru: ilişkide boy ne kadar önemli?

sorum şudur ki:

ilişkide erkeğin boyu sizin için ne kadar önemlidir? sizinle aynı boyda/daha kısa biriyle beraber olur musunuz? boy hiç birini reddetmenize sebep oldu mu? internetten tanıştığınız birine boyunu sorar mısınız?

sebepleriyle birlikte söylerseniz daha hoş olur.

Boy önemsiz diyemeyeceğim ama çok öncelikli olmayabilir. Diğer konularda tamamen içime sinen birini sadece bu sebepten reddetmezdim diye düşünüyorum. Ancak erkek arkadaşımla boy farkımızın ideal olduğunu düşünüyorum, bu da hoşuma gidiyor neden tam bilmiyorum

  • dahayeniymis  (28.01.17 15:38:34)
Erkeklerin%99u benden uzun oldugu icin pek secme hakkim yok.

155sporluyum
  • kuehles blondes  (28.01.17 15:42:50)
kadınlar elbette uzunu tercih eder de
şöyle bir şey de var, kadın ne kadar kısaysa o kadar uzun erkek istiyor
gibime geliyor.
  • supermatik  (28.01.17 15:43:32)
ilişkide erkeğin boyu sizin için ne kadar önemlidir? ilişkide boy ne işe yarıyor ki bi önem atfedelim.

sizinle aynı boyda/daha kısa biriyle beraber olur musunuz? benden kısa olmaması tercihimdir sanırım.

boy hiç birini reddetmenize sebep oldu mu? hayır.

internetten tanıştığınız birine boyunu sorar mısınız? sorarım. ama kriter olduğundan değil meraktan, gözümde canlandırabilmek için.

boy 155. piyasada benden kısa erkek olmadığı için yanıtlamam biraz saçma oldu sanırım. genel olarak zaten boya önem vermem. 193lük erkek arkadaşım da oldu 165lik de. ikisi de çekici geliyodu o zamanlar gözüme. bütüne bakıyorum sanırım. belki benden kısa birini bulsaydım (cüce filan olur gerçi ama) onu da garipsemeyecektim.
  • elorelia  (28.01.17 15:49:07 ~ 15:50:52)
Boyum 1.60 daha benden kısa erkekle zor.
Çok uzun 2 metre erkekte benim için dezavantaj ilişkide.
1.75 - 1.90 arası gayet uygun :)
  • powerpufgirl  (28.01.17 15:52:37)
Aşk olunca gerisi teferruat oluyor.
Hayatımda 2 kez aşık oldum, biri benden kısaydı diğeri ise 3cm uzundu ki topuklu giydiğimde anası gibi duruyordum yanında.
Ama bunun dışında öyle hoşlanma vs ile başlayan ilişkilerimde hoşlanmamı etkileyen sebeplerden biri uzun boy ve geniş omuz ikilisi oldu hep.

Kısaca kör kütük aşıksam kör topal uzun kısa hiçbir şey ifade etmez. Ama sadece hoşlanma varsa zaten hep uzun boylu insanları daha çekici bulmuşumdur.
Ben de kısa sayılmam o sebeple uzun boy kalp ben.
  • bir nick var benden iceri  (28.01.17 16:17:56)
Annen dötü yere yakin olandan korkucaksin der hep, hak veriyorum kendisine, uzun ve iri adamlari severim genelde

  • balpolen  (28.01.17 16:36:51)
Uzun boylu ve geniş omuzlu erkek tercih ederdim hep ama 1.78 bir erkeğe aşık olup evlendim. Yani işin içine başka şeyler de giriyor da şimdi mobildeyim yazamiycam :)

  • old possum  (28.01.17 16:41:23)
erkeğim, 1.50 lik kızlar 1.85 erkek arıyorlar komik geliyor. bana göre ideal erkek kızdan 5 santim en fazla 10 santim uzun olması. o da topuklu ayakkabı payı yani.

  • masa penisi  (28.01.17 16:50:34)
kısa boylu kızlar daha uzun erkek istiyor olayına hak veriyorum. boyum 188, kız arkadaşlarımın boyu 150-160 arası. 170 üzeri olanlar parmakla sayılır. uzun boylu kadınlarda boy takıntısı olmadığından kısalarla sevgili olabiliyor.

  • cekilmis gayfe  (28.01.17 17:07:38)
pmchollywoodlife.files.wordpress.com

çok da şey yapmamak lazım
  • narudocko  (28.01.17 17:50:53)
Konuyla bağlantılı olarak alttaki foto galeride bulunan 9. ve sonraki görsellerin altındaki 1-2 satırlık açıklamaları dikkatlice okursan iyi olur. En alttaki yorumları da es geçme. Boy üzerine ders niteliğinde tespitler var.

Defne Samyeli’nin Kızı ‘Deren TALU’, Sütyensiz Fotoğraf Paylaştı
  • neotunc  (28.01.17 18:48:08)
Ben zaten kendim kısa olduğum için erkeğin uzun boylu olmasını beklemek saçma geliyor kendim böyleyken. Tanıştığım kimseye de sormam boyunu. Ama düşününce de eski erkek arkadaşımın ve sonra aylarca çok fena takıntı haline getirdiğim kişinin boyları hep uzundu.

  • ms brownstone  (28.01.17 19:30:07)
Azami derecede önemli. Olmam. Evet. Evet.

Kısa boylu bir kadın olarak gelecek nesli uzatmayı görev biliyorum.
  • devilred  (28.01.17 19:31:04)
165 filan civarıyım. Genelde sevgililerim benden 3-5 santim uzunlardı. Çok farkedilmiyodu boy farkı yani. Ama bi kere 195lik bi tiple beraber olmuştum. O çok korkunçtu gerçekten. Benden kısa bi arkadaşım olmuştu, hani yan yanayken tuhaf duruyoduk.. O yüzden heralde benden kısa biriyle birlikte olasım gelmez ya. Hafif yapılıyım ben de çünkü. Çocuğum gibi kalıyolar yanımda.
İnternetten tanıştığım kişilerde genelde konu bi şekilde boya geliyo ya. İki taraf da merak ettiği için fakat direk soramadığı için heralde. Konu dolaylı olarak boya çekiliyor dlkfd.

  • kozmosta bir nokta  (28.01.17 19:48:01)
Boyum ortalama sayılır (1.64) ama yine de uzun boylu erkek seviyorum. Benden 20 cm uzun olması bence abartı değil.

  • bfm  (28.01.17 20:08:35)
ayni boy olmasi sorun olmaz ama benden kisa olmasina tahammul edemezdim

  • tiredpanda  (28.01.17 20:27:14)
boyum türkiye ortalamasına göre uzun kaldığı için maalesef erkekte boya bakıyorum. ama istemiyorum ki 1.90 falan olsa. minimum benim boyumda olsun yeter. evet boy konusunda tek isteğim bu galiba.

  • moratoryumkisilik  (28.01.17 21:06:34)