Hanım kızlar ve er kişilerden öneri bekliyoruz

Selam millet,

Bir kızlararsoruyor.com ekolüne hoşgeldiniz.

Bir gelinlik mevcut ve buna seçilmesi gerek duvak modelleri önerilerinizi alacağım.

Saçlarımı örüp, enseden toplatacağım.

Duvağın kısa olmasını istiyorum fakat kabarık mı yoksa aşağı süzülen bir tarz da mı olmalı kararsızım. Önerileriniz nelerdir?

Gelinlik için

www.olegcassini.com.tr

Bu gelinliğe kabarık duvak olmaz bacım. Hiç olmasa daha iyi olur hatta, madem süzüleni seç derim.
Mutluluklar dilerim ^^

  • manuel mandalina  (27.01.17 00:56:21)
Kesinlikle duvak olmasın olacaksa da en basit en düz duvaklardan seçilsin.

  • bir nick var benden iceri  (27.01.17 01:11:19)
Enseden süzülen duvak.

  • ekaterina  (27.01.17 01:39:32)
Ben de istemiyorum ama herkes tutturmuş duvak da duvak!

Nikah zaten düğünden ayrı olacak, o duvak açıp damadın gelini öpme serobomisi olmayacak zaten düğünde. Hiç anlamadım gitti.
  • makarnacanavari  (27.01.17 01:45:17)
@krem peynir canım ciğerim ne güzel nick :) annemin düğünün de taktığı bandı takacağım zaten. Duvak konusunda en azından girişte kullanman gerek dediler ısrarla :(

Zaten gelinliği tarlatansız yaptırıyorum diye de fırça yiyorum :(
  • makarnacanavari  (27.01.17 01:49:19)
Topuzun bittigi yerden suzulen duvak. Kabarık kesinlikle olmaz. Ama duvak olsun bence.

  • aquarium  (27.01.17 01:51:48)
BElki sadece burnumun üstüne kadar?

weddingveils.com.au
  • makarnacanavari  (27.01.17 02:10:14)
yok @krem peynir ikna olmazlar, ikna olmuş gibi görünseler bile kırk yıl söylerler bunu bence şöyle yap, senin son attığın şey nikah için iyi ama düğünde güzel durmaz, düğün için kabarık olmayan topuzunun altından süzülecek bir şey bul, girerken falan kullan sizinkilerin de gönlü olsun bu iş huzur içinde çözülsün ama sonra istersen çıkar zaten eğlenceler, oyunlar falan derken kimse takılmaz artık.

  • pamuk helvalar cebe  (27.01.17 02:43:02)
Ben de girişte taktım kabarık dümdüz ve uzundu. Sonra çıkarttım benim saçım topuz değildi örülü gibiydi. Kimse de abes karşılamadı. Girişte takıcam sonra çıkarıcam deyin. Benim içime böyle sinicek hatırınız için girişte takıyorum deyin. Sizin içinize sinmesi önemli ilerde pişmanlık yaşamayın.

  • pshasha  (27.01.17 10:39:05)
Duvak kabarık olmasın, küçük, yarım duvaklar var, onlardan alıp enseden takabilirsin.

Bu arada gelinliğimi ben de tarlatansız giymeye karar vermiştim (benimki de oleg cassini idi). Ama tarlatansız yürümek zor oluyor cidden, hep ayağına takılıyor ve bacaklarının arasına girebiliyor gelinlik. En küçük tarlatanlardan deneyebilirsin, tarlatan yokmuş gibi duruyor. Ben o tarlatanı giydikten sonra oh be dedim.
  • peggy  (27.01.17 11:26:23 ~ 11:27:47)
Öncelikle gelinliğiniz pek güzel. Ben de önceki yorumlara katılarak dış çekim filan varsa güzel sırt bölümünü kapatmayın no duvak diyorum ama büyüklerin gönlünü hoş tutmak adına kabarık olmasın diyenlerdenim.
Güzel bir şeyler bulursam burayı editlerim.

  • pochina  (28.01.17 00:47:01)
@peggy önce tarlatan ile denedim yok gibi duruyor evet ama tarlatansız hali daha çok hoşuma gitti.

Bu arada ensede takarım bi tane herhalde girişte. çok dantel dantel duvakla sevemedim.

Dış çekim de yapmak istemiyorum. 1-2 foto belki. Çok yorucu uğraştırıcı şeyler. Vakit yok zaten :( belki düğünden sonra bir h.sonu yapabilirim :)

Çok teşekkürler
  • makarnacanavari  (28.01.17 12:41:09)