Yorgunluk Hissi

merhaba,

kendimde sürekli toorgunluk ve uykum varmış gibi hissediyorum,uyuyorum yeteri kadar uykumda alıyorum ama sürekli uykum var gibi,kolumu kaldıracak halim yok.Bununla ilgili doktora gittim kan sayımı yaptırdım herşey normal çıktı hayat şartları böyle hisseetirebilir dedi
ya arkadaş bunun bi çözümü yok mu ? sürekli uykulu gözlerle bakmaktan sıkıldım
multivitamin alayım diye düşünüyorum o belki beni kendime getirir
kullanıp memnun kaldığınız multivitamin varsa tavsiyelerinizi paylaşabilir misiniz?

10-11 gibi yatıp 7-8 gibi kalk her gün. Rutin tutunca dakika şaşmasın, hep aynı dakikada. Hala yorgunluk hissediyorsan detaylı kan tahlili yaptır. Demir, B12, çinko vs baktır. Eksik olanı gider, multivitamin işe yaramaz.

  • tutmayın küçük enişteyi, salıverin gitsin  (25.01.17 10:07:46)
Çok hareketsiz kaldıysan o da tembelleştirir. Yürüyüşe çık, koş, hatta düzenli spor yap.

  • lcha  (25.01.17 10:10:32)
İyi bir markanın Ginseng'ini deneyebilirsin... Placebo mu değil mi bilmiyorum ama sanki işe yaramıştı bende bir ara.

  • denemebirikiüç  (25.01.17 10:13:39)
D vitamini eksikliğinden olur

  • betsy  (25.01.17 10:31:08)
iyi ve kaliteli uyuyamıyorsan sürekli yorgun olursun.

kan testlerinde falan bir şey çıkmadıysa bir uyku kliniğine gidip test yapılmalı.
  • orpheus  (26.01.17 01:07:38)
geçen hafta pharmaton'a başladım. bu aralar epey yoğun bir dönemdeyim ve cidden etkisini hissediyorum, pilim kolay kolay tükenmiyor gün içerisinde. tavsiye ederim.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (26.01.17 01:10:28)