Ne istiyor bu kiz?

Hoslanir gibi oldugum bi kiz var. Bir yerde tesadufen tanisip Facebook alip verdikten sonra iki uc sefer bulustuk. Ikimiz sinemaya gittik, yemek yedik vesaire. Kiz surekli kafami karistiriyor. Daha ilk bulustugumuzda saka arasinda daha once kendisine yazan bi kac oglandan bahsetti. Oglan "gozlerin cok guzel" demis de kesin hoslaniyormus da bilmem ne. Sorduk mu amk. Gidecegi bi aktiviteyle ilgili ona sorular sorarken "sen davetli degilsin" dedi. O bulusmada "taam bu kiz bana ilgi duymuyor" diyip kestirip atmistim ama sonra "senle gorusmek guzeldi\ bi ara tekrar bulusalim" diyip bi sonraki sefere beni bi yere davet etti. Daha sonraki bulusmalardan birinde Facebook'a insanlarin sadece mutlu hissettikleri anlarda fotograf cekip koyduklari gibi bir muhabbetin uzerine 'fotograf cekinelim' diyince 'su an benim icin mutlu bir an degil' falan diyerek boyle gulerken laf arasindan laf sokuyor surekli. Ama bunu dedigi gun "ders calismam gerek erken ayrilcam" demesine ragmen gecenin sonuna kadar oturdu benle. Diger yandan fiziksel hicbir hoslanma belirtisi gostermiyor.

Ben ufak ufak laflarla kendisine ilgi duydugumu bildirdim saniyorum. Yani film izledigimiz bir gun baska bir kiz da gelmek istemisti, onu davet etmemistim falan onu soyledim. Arada ufak bi hediye verdim filan. En son bu boyle bana ilgi duyduguna dair tek bir isaret gostermeyince sikerler dedim, tamamen iletisimimi kestim. Bi 10-15 gun arasi bi sey yok, akabinde sacma bi soru sordu bana, sanki tamamen sormak icin gibi. Ben de hafifce dalga gectim sorusuyla, sonraki kisimlarda da kisa cevaplar verdim ama yazmaya devam etti bir kac gun. Baya uzun uzun sohbet aciyor. Ben de normal konusmaya basladim ama ne istedigini bilmiyorum kizin. Etrafinda ona ilgi duyan birini bulundurmak mi istiyor, yoksa az biraz da olsa hoslaniyor ama kendini birakmasi zaman aliyor da su anda gardi mi var? Bi sey hakkinda konusurken cat diye konuyu degistiriyor, lafin ortasinda "su anda cok guzel bi sis var" falan diye giriyor, tam bi sey dicem, "gidiyorum ben" diyip gidiyor falan. Tam hoslanacak gibi oluyorum boyle bi sey yapinca "hay sikeyim sisini de seni de" diyip silesim geliyor her yerden. Neyin pesinde, karakteri mi boyle anlamis degilim.

Siktir mi edeyim?

Bir de.soruyorsun cengo.

  • thewizardofearthsea  (21.01.17 00:10:24)
attention whore dediğimiz cins bunlar aga bas sktiri

  • cekilmis gayfe  (21.01.17 00:11:12 ~ 00:11:21)
tipik bir kezban vakası. başka kız mı yok allah aşkına?

  • nothing in my way  (21.01.17 00:19:10)
kiz esasinda akilli da bi kiz. iyi bi fakultede okuyor, hobileri var, bir suru arkadasi var, guleryuzlu falan ama demek ki bunlar kezbanliga engel degil diyorsunuz.

  • grv  (21.01.17 00:25:41)
Arkana bakmadan kaç.

  • kulagina kupe olsun  (21.01.17 00:31:22)
Ego booster olarak kullanıyor seni. Okuduğu fakülte bölüm öss puanını falan salla bir daha kız ararken.

  • glamdr1ng  (21.01.17 02:04:40)
kendini yıprattığına değmez, uğraşma, yol ver gitsin.

  • nucleon  (21.01.17 02:12:26)
İlgi manyağı.

Koşarak uzaklaş.
  • la rana  (21.01.17 07:58:13)
Kulubeyi güçlendirmeye çalışıyor. Kadro derinliği önemli.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (21.01.17 10:09:27)
Siktir et kız kezban

  • gozu acik sevisen yahudi  (21.01.17 10:24:19)
run run run run run run run run run run run run

  • isimsiz uye  (21.01.17 10:31:02)
Allah düşmanımın başına vermesin böyle kezoları. Birisi vardı aynı bokları yiyodu s*** seni s. Git dedim neyi kimi s***yosun deyip kaçtı gitti:d

Sende aynısını yap bırak gitsin imansız.
  • England  (21.01.17 11:14:17)
Yedeksin bro

  • Take it away honey  (21.01.17 14:11:45)