Çok alınganım

Ama niye ? Çözümü var mı ? En ufak şeylerde modum düşüyor, ikili ilişkilerde zorlanıyorum.

cozumu olgunlasmak.

  • idexo  (20.01.17 14:47:24)
Karakter meselesi. Bir de deneyim ile biraz alakası var. Yıllar içinde insan salıyor kim ne demiş hiç umrunda olmuyor. Misal ben şu an şu şekilde hissediyorum: i.hizliresim.com

  • köstebek kurabiye  (20.01.17 14:47:29)
Salacaksın hacım, sal gitsin.
www.reactiongifs.com

  • razvan rat  (20.01.17 14:50:53)
Ozguvenin dusuk olabilir. Ozguvenini arttirmalisin.

Kontrol bir illuzyondur. Kimse senin istedigin gibi olmak zorunda degil, sen de kimseye benzemek zorunda degilsin.

Bazi durumlarda da birine bir sey anlatmak gercekten karsidakinin anlayacagi kadar oluyor. Dolayisiyla kendimize ve onumuze bakiyoruz insanlari fazla ciddiye almiyoruz.
  • qazaqwsx  (20.01.17 14:51:29)
bir terapist ile görüşebilirsiniz.. Ama yaşamınızı zorlaştıracak kadar sıkıntılı bir durumsa klinik tedavi yani ilaç kullanımı öneririm. Üşenmeyin bir psikiyatra görünün..

olur öyle, canınızı sıkmayın..
  • haki  (20.01.17 15:04:27)
evet anksiyete olabilir. bu aralar arkadaşlarınla çok zaman geçirmeye çalış yani birlikte olmaktan keyif aldığında arkadaşlarınla, biraz pohpohlanmaya ihtiyacın olabilir. dönem dönem insanlar buna ihtiyaç duyar. bol bol kitap oku. kendi daha iyi ifade etmeye çalış. gözlelerime göre alıngan insanlar kendini tam olarak ifade edemeyen kişiler.

  • allaccess  (20.01.17 15:21:16)
spor yap

  • dafuq  (20.01.17 15:46:52)