bavul önerisi

merhabalar uzun zamandır dağcı çantamla seyahat etmekteyim artık bir bavul almam gerektiğini düşündüm.

sert kap şeklinde almayı düşünüyordum ama kırılır çizilir dediler bilemedim.

yılda 10 kere kullanılacak ufak olmaması lazım uçak seyahatlerinde kullanılacak.

bütçe max 300.

önerileri bekliyorum. tikler sabaha.

sert olanlar güzel görünüyor ama çabuk yıpranıyor ve kırılıyor. Hele uçağa binecekseniz kesin kırılıyor. ccs marka bakabilirsiniz.

  • westblack  (18.01.17 23:05:52)
kırılmaz denen o hard shell/case bavullardan iyi bir markayı bir tanıdık üretiyor.

güzeller, kullanışlılar, normalde oldukça da sağlamlar ama ben güvenip binmem. normalde klasik bavul zarar görse yırtılsa kullanabilirsin ama bu bavullar kırıldı mı bitti gitti. şöyle söyleyeyim aslında, zevk alacağım bir yolculuğa bunla çıkıp potansiyel olarak kendime zehir etmem geziyi.

buna güvenip yola çıkılmaz.
  • kurnaz  (18.01.17 23:12:25 ~ 23:13:02)
It luggage bulursan al derim.

Yilda kac kez kullaniyorum sayamam yani :)
  • kuehles blondes  (18.01.17 23:21:22)
tchiboda bazen indirim oluyor oraya da bakabilirsiniz.

  • regina phalange  (18.01.17 23:32:41)
Newfeel 60 lt bavul diye aratın, kumaş, hem sırt çantası hem de tekerlekli olarak kullanılabiliyor.

  • mikro patlama  (19.01.17 00:21:32)
ben sundan 2 tane aldim gecen gun: www.hepsiburada.com

altta tanitim videosu da var.
4 tekerlekli olmasini tavsiye ederim.

birinin fermuarinda kucuk bir sikinti vardi, hemen degistirdiler. firma olarak baya bi ilgililer.
  • enaz3kedi  (19.01.17 00:49:23)
Newfeel kumaş olan bavullarınhem hafif hem rahat bence

  • fasulyek  (19.01.17 08:07:36)