decathlon su geçirmez quechua ayakkabının su alması

www.decathlon.com.tr

bu ayakkabıyı aldım. 2. gün yani dün yağmur yağdı. Yağmurda yürüdüm 20 30 dakika. fazla sulara basmadığım halde ayak uçlarım hafif de olsa ısalktı. Ayak üstünden vs girdi diy düşündüm ama sadece ayak uçları ıslak gibiydi.

Su alırsa iadesi var dediler. Nasıl kanıtlayacağım orda bilmiyorum da.

Para iadesi mi alaym sizce yoksa

www.decathlon.com.tr

şunu da deneyyim mi?

Vegan ürün diye bu ürünleri tercih etmiştim.

bir tanıdığımdan da bu şikayeti duymuştum. benim gibi ayakları sürekli soğuk biri değilsen, sadece sızma gibi ise idare et derim. fiyatı iyi yani.

  • sylr  (17.01.17 10:51:50)
alıyorlar aynen götürün

  • argent dawn  (17.01.17 11:20:46)
Linkini ilk yolladığınız ürün tamamen su geçirmez bir ürün değil. İkinci ürünün fotoğrafının sol üstünde su geçirmez amblemi var, o ikonun olduğu ürünler tam su geçirmez ürünlerdir. Bir de su geçirmezlik seviyesi hesabı için kullandıkları bir olay var Decathlon'un, atıyorum "5000 adımda x zeminde denenmiştir" şeklinde falan. O yüzden su geçirmez ibaresi olan ürünleri almanızı tavsiye ederim, yani değişim ile ikinci ürünü alabilirsiniz.

<reklam on>

Ben de 1 ay kadar önce ilk kez Decathlon'dan bot aldım. Su geçirmez ibaresi olmasına rağmen çok güvenmiyordum, hatta sitedeki bazı yorumlarda sizinki gibi şikayetler gördüm bir süre sonra su aldığı şeklinde. Ama bu son 1 ayda İstanbul'da dizime kadar kara da girdim, ayakkabının üstüne gelecek seviyede suya da girdim, baya baya yürüdüm o suların içinde aralıksız ama kesinlikle su geçirmedi. Ürün bu, tavsiye ederim. Hem kadın hem erkek modeli ve renk seçenekleri var. Üstelik fiyatı da çok uygun: www.decathlon.com.tr

</reklam off>
  • rakunzelll  (17.01.17 11:28:28 ~ 11:30:49)
dünyada su geçirmeyen bir ayakkabı yok. milyarlık trekking ayakkabısı giyiyorum, o bile nemi çekiyor. trekking sonrası, tozluk giymeme rağmen coraplarımın ıslandıgını bilirim. bu quechua ayakkabısı düşük kalite zaten, çok birşey beklememek lazım.

  • monicapp  (17.01.17 11:32:52)
aynı ayakkabının değişiği var bende de, hayvan gibi su birikintisine girdim bana mısın demedi. değiştir bence aynısından al gene sıkıntı olmaz diye düşünüyorum

  • skulldragon  (17.01.17 11:37:28)
44 43 civarı giyiyorum vebaşka ürün kalmamış. O yüzden bu modellere yönelmiştim.

docs.google.com

burdaki gibi markaları alabiliyrum. Adidas gibi markaları almak istemediğimden quechaya yönelmiştim.

Botu alacağm gibi hala numarası varsa 2. linkte attığım.
  • Cursed Chico  (17.01.17 12:04:20)
+monicapp, hava gecirip su gecirmeyen ayakkabi diye bir sey yoktur. balikci cizmesi giymiyorsaniz belli bir sure sonra muhakkak gecirecektir.

  • robokot  (17.01.17 13:09:35 ~ 13:09:44)
Pamuklu çorapla giydiyseniz nemden dolayı olmuş olabilir. Bu ayakkabıyı, yine Decathlon'da satılan Outdoor çoraplarla kullanmanızı tavsiye ederim. www.decathlon.com.tr

  • teknikekip  (17.01.17 13:14:30)
şimdi elbette su geçirmeme gibi bir şey yok katılıyorum da 20 dakka içinde ayakları ıslatıyorsa olmamış işte arkadaşın derdi biraz bu bence.
evet uygun fiyatlı olduğu için insanın aklı kalıyor biraz, ben de başlarda kesin geçirir ya diye düşünüyordum ama etrafımda herkes çok memnun ben de alcam valla. sen de değiştir bence giydiğinde vardır bir şey, su geçirmez amblemli olandan al.

  • pamuk helvalar cebe  (17.01.17 13:21:13)