Altına yatırım yapsam mı elime geçen parayı?

Merhaba

Elime 6000 tl kadar toplu bir para geçti, biliyorum fazla değil ama, altına yatırsam mı bu parayı? Yaza doğru artar mı?

Ya da böyle senenin ayları arasında fiyat grafiği gibi bir şey bulunabilir mi?

Ne dersiniz? Alternatif tavyeleriniz?

dolar al

  • headredhead  (16.01.17 11:46:58)
ya bir şey soracam. elinize üç kuruş toplu para geçmiş (para miktarını küçümsemek için demiyorum) onu da buradan sorarak hiç edeceksiniz.

şunu artık anlayın kimse bu ülkede yaza ne olacağını bilmiyor. kimseden yatırım tavsiyesi almayın. her bok değişebilir.

eğer o kadar bariz artacak, ya da azalacak bir durum olsa herkes altın alır.

onun için burada saçma sapan soru cevaplarla elinizdeki üç kuruştan olmayın.

kendi cevabımı vereyim.

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

referendum'a kadar sancılı bir süreç olur türkiye'de. ülke ekonomisi büyüyüp geliştiği için şu an sancılı bir dönemdeyiz. nisan'da referandum olacak ve evet cevabı çıkacak. bu durumda da ülke büyüme sancılarından kurtulacak hızla ekonomimiz şaha kalkacak.

yaza kadar dolar tahminimce 2.5 tl olur.

altın gramı da 100 tl'nin altına çakılır kalır.
  • levpontryagin  (16.01.17 11:59:17)
Hahahahahahahaha

Dolar alın efendim eğer yaza dolar 2.5 TL olur ise tüm masrafınızı ben karşılarım söz veriyorum. Eğer erken seçim muhabbetinin bu kadar sık döndüğü bir ortamda dolardan kâr ederseniz tegv veya çydd gibi bir vakfa bağış yapmanız benim için kâfi olacaktır.
  • gozu acik sevisen yahudi  (16.01.17 12:25:46)
duyurunun yiğit bulutlarına bakmayın siz, araştırmaya devam edin.
kendi yatırım stratejimi yazıyorum;
cumbabanın açıklamalarını takip ediyorum, dolar almayın derse dolar alıyorum euro almayın derse euro alıyorum altın alın derse altın satıyorum, paraları yastığın altında saklamayın derse paraları bankadan çekip evimde saklıyorum.
asgari ücret ile çıktığım bu yolculukta 2 yılda trilyarder oldum.
  • azizakin  (16.01.17 14:06:55)
orta vadede türkiye savaşa girecek.

savaş altın fiyatını uçurur.

yatırım tavsiyes ideğil tabi.
  • tchuck  (16.01.17 14:09:00)
bugün saat 10:45'de dolar 3,7648 imiş, şu anda 3.8054
duyuru açmak yerine dolar alsaydın 65 lira kazanmıştın bile.
az deme, markette gün boyu zigzag sucuklarını tattırmaya çalışan genç yevmiyesi.
  • azizakin  (16.01.17 20:38:15)