Takip edilesi youtube kanalları.

Olmazsa olmaz dediğiniz takip ettiğiniz youtube kanalları nelerdir?

(git: bill wurtz)
www.youtube.com

  • headredhead  (15.01.17 23:28:58)
geekyapar ve teknoseyir

  • koskoca kirpi  (15.01.17 23:29:09)
Vsauce

  • ordinov  (15.01.17 23:30:55)
jamaikan vejeteryan mutfağı, vejeteryan filan değilim ama aşçının şivesi çok eğlenceli

www.youtube.com

bilimum fetiş, alt kültürler ve ahlaksızlık.

www.youtube.com
  • bruceandwayne  (15.01.17 23:37:33)
School of life

  • livaist  (15.01.17 23:40:30)
ahsen tv.

  • everything at once today  (15.01.17 23:51:31)
arzu film.

  • zgrydn  (15.01.17 23:59:20)
ülkelerle ilgiliysen, alfabetik olarak ülkeleri tanıtan çok eğlenceli bir kanal olarak geography now(şu an g harfinde ve çok sık video yüklediğini söyleyemem yani uzun bir süresi daha var bitmesine) www.youtube.com

mükemmel ufuk açan videolarla in a nutshell(eski adı kurzgesagt) www.youtube.com

yine genelde ülkelerle falan ilgili bilgi veren bir kaç kanal var onları yazayım

cgp grey: www.youtube.com
WonderWhy: www.youtube.com
Wendover Productions: www.youtube.com
Çok enterasan top 10 videoları olan hoş bir kanal, nadir video paylaşır ve hepsi kalitelidir, Lemmino: www.youtube.com

Eğlence olarak tabi ki Epic Rap Battles of History: www.youtube.com

Çılgın ve eğlenceli aktiviteler için, Dude Perfect: www.youtube.com

şu an aklıma gelenler bunlar
  • nundu  (16.01.17 00:14:00)
silah severler için Osman Ortaç'ın kanalı olmazsa olmaz sanırım www.youtube.com

  • buhebu  (16.01.17 00:19:36)
ooo tam benlik duyuru.
sürekli video yükleyen en sevdiğim kanalları yazacağım buraya. sürekli video paylaşmasına gerek yok diyorsan bir kaç tane daha yazabilirim.

stolk: bir kaç hafta önce farkettim. zaten yeni bir kanal. en son videolarında nasıl bir kanal olduklarını anlatıyorlar.
www.youtube.com

Barış Özcan:sanat tasarım teknoloji ve kişisel gelişim hakkında videolar çekiyor. ses tonu çok hoş dinledikçe dinleyesin geliyor. tavsiye ederim.
www.youtube.com

Rémi GAILLARD: yorum yapmaya gerek duymuyorum. youtube'nin en eski ve en iyi kanalı olabilir kendisi.
www.youtube.com

Argonomi: güzel bir kanal bazen nedir tarzında bazen skeç şeklinde videolar yayınlıyorlar.
www.youtube.com

Veysel Zaloglu: son zamanlarda popüler olan amerikan dublajının kendisi.
www.youtube.com

Kamusal Mizah: buna o kadar güzel diyemem. arada güzel videoları çıktığı için burada yazıyorum. bu arada gönderme var ile çok üst düzey bir espri bu, videoları efsanedir.
www.youtube.com
  • belkider  (16.01.17 01:09:35 ~ 01:10:09)
almazan kitchen.

  • vayezikhan  (16.01.17 02:12:09)