Dijitürkün Bein olması ve ücretsiz film izlemenin kalkması

Kanal satıldı ve "dilediğin zaman izle" sisteminde, ki bence en güçlü tarafıydı dijinin, mesela kçıkırık 94 yapımı Polis Akademisi 4 filmi 20 lira olmuş :) Ancak yeni filmler 0tl ile Kiralanabilir halde.

Sizce böyle tutar mı, yoksa netflix ezer mi?

dizi ve film piyasasini netflix supurur
bein'in elinde canli spor disinda bir sey yok, belki bir de iz tv

  • cedex  (13.01.17 20:51:43)
dilediğin zaman izle paralı mı oldu?

şaka mı lan bu :)

birazdan eve geçince bakıcam paralı olduysa hemen iptal edicem üyeliği.
eğer filmleri paralı yaptılarsa, moviemaxlerin kaltiesi de düşer.
  • tchuck  (13.01.17 20:54:55)
ya o değilde 2017 yılında film izlemek için ciddi ciddi para mı ödüyorsunuz siz? polis akademisi 4 - 20 tl he mi:)

  • xu  (13.01.17 21:06:31)
zorrent'ten indirmeyi bilmiyorsanız bile google'da unutulmazfilmler isimli siteyi aratın (veya benzeri film sitelerini) ve ücretsiz izleyin. 30 liraya bir hdmi kablosu edinin ve tv'ye bağlayın. digiturk'u boşuna zengin etmenin anlamı yok :)

  • s0phiesw0rld  (13.01.17 21:15:44)
arkadaşlar film izlemek için para ödemekle bir dijital platform sahibi olmak arasında fark var gözünüzü seveyim.

digiturke üç kuruş para ödüyoruz, her kanalı izliyoruz.
dilediğin zaman uygulamasıyla da aşağı yukarı bütün filmleri, yüksek görüntü kalitesinde pat diye bedava izliyorduk.

bunu paralı yaptılarsa zaten gidip parayla film izleyecek değiliz.
aylık sakız parasına, hiç zahmetsiz film ve tv izleme keyfi varken ne torrentle, ne altyazı aramakla ne de abuk sabuk sitelerde part part film izlemekle uğraşmıyorsunuz işte.
  • tchuck  (13.01.17 21:21:43)
abi internet üzerinde internete karşı televizyonu savunuyorsunuz farkında mısınız?
sakız parası falan da değil ayrıca o, kimse kimseyi kandırmasın. aylık 30-40 liralık sakız mı çiğnenir sağlığına zarar yahu.

şaka maka stremio diye bir program var, izleyemediğim çok az şey oldu yanlış hatırlamıyorsam. epey de fonksiyonel, smart tvlere tabletlere falan aktarabiliyor. torrent tabanından çalışıyor yanlış bilmiyorsam.
daha bu tip bir çok program vardır bence, bir araştırın isterseniz.

netflix de ezecek gibi durmuyor hiç ya, tanıtımı çok olmuyor gibi henüz.
  • gkhncnzdgn  (13.01.17 22:08:21)
ya arkadaş internete karşı televizyonu falan savunmuyorum.

size 2 şey söyleyeceğim:

1. popcorn time vardı zamanında "ooo bilmem neyi batıracak" dendi, batıramadı, battı.
2. torrentle uğraşacak ne vaktim ne takatim var. torrenti bir yerden, altyazıyı biryerden uğraşamam.
3. online film sitelerindeki kalitesiz videolar tatmin etmiyor

4. ve beinm açımdan en önemlisi ise şu: moviemax'i açıyorum, 6 farklı kanal var veya 7. tek tek geçiyorum ve karşıma film getiriyor. normalde hayatta izlemeyeceğim bir filmi karşıma otomatik verince izliyorum, aklıma gelmeyecek, aramayı bile düşünmeyeceğim filmleri izliyorum.

ben size söyleyeyim: çalışan ve neredeyse hiç vakti olmayıp günde en fazla 1-2 saat koltuk keyfi yapabilen insanlar için televizyon hala çok çok önde. çünkü hiçbir çaba harcamadan ileri geri tuşuna basarak iş görüyorsunuz bu platformlarda. film aramıyorsun, film indirmekle uğraşmıyorsun vs. vs.

30tl de sakız parası bu arada. haftada 1 paket sakız alırsanız ayda 30tl yapıyor neredeyse.
  • tchuck  (13.01.17 22:42:48)