yirmilik diş çekimi sonrası hk

merhaba arkadaşlar,

yarın sol üst çene yirmilik dişime veda edeceğim. çok şükür ki bana çok çektirmedi. gömük veya yarı gömük şekilde değil aksine normal bir şekilde çıktı, hatta çürüdü.

yarın bu dişi çektirdikten sonra orası ne kadar bir sürede toparlar kendini. 3-4 saat içinde acısı tamamen geçer mi? akşam arkadaşlarımla görüşeceğim, eğer konuşamama veya ciddi acı çekme olacaksa iptal edeyim.

teşekkürler.

Valla benim damağıma dikiş bile attı doktor çektikten sonra 1 saat uyuşukluğu devam ediyor sızlarsa arvales iç dedi biraz sızlamaya başladı içtim hiç bişey olmadı sonrasında. Sol alt ve üst çektirdim hiç ağrı olmadı çekim sonrası

  • England  (13.01.17 01:18:52)
Uyuşturulduktan sonra hiçbir şey hissetmiyorsun. Sıfır his. Eğer dikiş gibi bir mevzu varsa konuşma güçlüğü çekebilirsin. Çok önemli değilse ertele.

  • silver apple  (13.01.17 01:26:48)
Benim de normal çıkıp, çürümüştü. Geçen ay çektirdim. 3-4 saat içinde uyuşukluk zaten anca geçiyor hafif bir ağrı başlıyor. Programınızı iptal etmenize değmez yani. Ben ağrının başlamasını beklemeden uyuşma geçince bi ağrı kesici almıştım.

  • jacque  (13.01.17 01:42:28)
Benim de çıkmıştı baya çekildiğinde. Hissetmedim bile. Uyuşukluk 1 saat içerisinde geçiyor ağrımıyor daha sonra. 3-4 saat sonra konuşmada zorluk çekmezsiniz sanmıyorum

  • swalloww  (13.01.17 01:47:19)
biraz bünye meselesi.

eşim diş hekimi epey örneğini gördüm, suratı mosmor olanlar da var, ağrıdan duramayanda var hatta ateşi çıkanlar bile var, psikolojik sanırım.

ben iki tane çektirdim, anestezi geçtikten sonra 1 saat kadar ağrıdı. son bir şey hissetmedim ama hep bir rahatsızlık verdi tabi. dikiş falan da var hatta. ben şahsen iptal et derim, riske girmeye gerek yok.
  • liriamer  (13.01.17 02:40:34)
1 hafta önce üst cene 20 lik çekiminden 1 saat sonra rakadaşımın doğumgunu partisine gittim. 2 saat sonra da pastasından yedim hiç bir acı sızı yoktu. ama o iki saate kadar dişimin arkaya oraya tampon koydu doktor. arka dişlerimi çok açmadan konuştum. ama sıkıntı olmuyor. dikiş fln olmadı diş hiç gömülü değildi. çektirdikten sonra unutuosun arkdşlarınla görüşünce. rahat ol :)

  • mobydick  (13.01.17 11:29:28)
Daha geçen hafta bende çektirdim.
O günün akşamına kadar hafif bir sıkıntı oldu, o da yaptıkları iğneden dolayı, ertesi sabah hiç bir şey yokmuş gibi uyandım.

  • etna  (13.01.17 12:11:41)