ankara da kahvaltı mekanı

haftasonu arkadaşlarla gidilebilecek neresini önerirsiniz ?

Bütçe, yer?

  • giovanne  (12.01.17 11:36:21)
yer farketmez, araç var. bütçe de işte çok abartmadan, kendimizi dolandırılmış hissetmeyelim :) parasının karşılığını veriyorsa.

  • nucleon  (12.01.17 11:41:30)
tunali tarafinda ekşi maya ya da luppa (luppa çayyolu şb. de var)

  • kamyonsans  (12.01.17 11:45:19)
Rus elçiliği karşısında dafne restoran rez gerektirir. Hatay ağırlıklı.
Cermodern in kahvaltısı da güzel yine rez lazım.

  • mavicorap  (12.01.17 11:53:59)
Besa Kule (Çukurambar başı) Little Kitchen.
Eskişehir yolu üzeri Kafes Fırın.
Çayyolu Patile.
Çayyolu Bonelli.
Armada Hayat Sokağı Carmelos.
4 kişi olabilecekseniz Kentpark'ın Eskişehir yoluna bakan tarafında Marlinda Ethnic Foods.
  • kayranin kedisi  (12.01.17 12:02:45)
barış manço parkı, kahvaltıcı kadri

  • jadle  (12.01.17 12:37:23)
bu arada hamamonunde de daha ucuz alternatifler var, hem de rezervasyonsuz falan catkapi gidilecek, devaminda da oralarda biraz dolanarak yedikler sindirilecek, o da super olur.

  • mavicorap  (12.01.17 13:36:40)
gölbaşında şovalye.

  • babilbaligi  (12.01.17 14:06:00)
Bunlardan ortamı güzel olan hangisi? Muhabbet fln etcez. Little kitchen iyiymis gibi geldi bana

  • nucleon  (12.01.17 18:09:00)
benim tavsiyemlerinin ikisinin de hem yemekleri hem ortami guzel, birincisi ust katta dag evi havasi verilmis, somine basi koltuk takimi falan var. ikincisi modern sanat muzesinin cafesi, devaminda galeriyi gezebiliyorsunuz, etrafiniz modern ve sanat iste...
ikisi de acik bufe ve kendi tarzlari icinde gayet duzgunler.

  • mavicorap  (14.01.17 18:44:58)