ofise filtre kahve makinası

merhaba,

50 kişilik ofisimize bir filtre kahve makinası alınmasını istiyoruz.
(ekleme: 50 kişiye aynı anda kahve yapması gerekmiyor, demlenecek, insanlar alacak, bitince tekrar demlenecek)

araştırmaya başladım, bulduklarımı müdüre göstericem, şunun fiyatı bu, kahvenin kilosu da bu, bi kilo kahveden şu kadar bardak çıkar vs diye kahve makinası sunumu yapıcam :) belli bir fiyat aralığımız yok diyebilirim. ama 4-5 bin liralık bir şey de almazlar diye düşünüyorum.

şimdilik sadece filtre kahve yapsa yeter. ama fiyatı çok artırmadığı sürece süt köpürtse, başka çeşit kahveler de yapsa hayır demeyiz. sadece kapsüllü kahve ile çalışan makinaları istemiyoruz. çekirdek kahve ile çalışması lazım.

ihtiyacımıza yönelik bir kahve makinası önerebilir misiniz? siz hangi marka/model kullanıyorsunuz?

sorunuza cevap degil fakat, jacobs'un, nestle'nin cekirdek kahveleri icilecek gibi degil.
bunun yerine (sayet sirket almaz ise) bireysel dusunup, bir adet french press ve cekirdek kahve ile mis gibi isi goturebilirsiniz. hem de istediginiz cekirdegi, istediginiz sekilde demleyip icme sansina sahip olursunuz

  • bollocks44  (10.01.17 13:24:37)
size şöyle şeyler lazım sanki (satıcıları bilmem, görselleri için koydum)
www.sahibinden.com
Ama yani 50 kişi için bir makine zor, çay ocağı falan lazım, birilerinin temizleyip yeniden demlemesi lazım falan.
  • whoosie  (10.01.17 13:28:37 ~ 13:29:39)
firmalarla anlaşmaya çalışın, kahveyi sizden alıcaz makinayı siz bize temin edin gibi. belki aylık biraz kira da verirsiniz ya da vermezseniz aylık kahve alımınıza göre

  • oscar  (10.01.17 13:43:11)
Moka pot tavsiye ederim.

www.hepsiburada.com
  • hohoho  (10.01.17 13:46:16)
@bollocks44 zaten ben de dahil birkaç kişi french press kullanıyor ama genel bir ihtiyacı çözsün istedik.

@justmentalamele 50 kişiye aynı anda yapmayacak tabii :) demlenecek, isteyen alacak, bitince tekrar demlenecek gibi düşünebiliriz. espresso değil, filtre kahve makinası istiyoruz.

@whoosie çay ocağımız ve çaycı abimiz var.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (10.01.17 13:47:06)
çok para vermek istemiyorsanız şu iş görür sanırım.
2 tane alın ofise koyun.
çekirdek öğüten makinalar öğütme sırasında ses yapar bunuda dikkate alın derim.

urun.n11.com
  • sarlatan  (10.01.17 14:06:04)
@sarlatan'ın gönderdiği makinayı ben de tavsiye ederim. uzun süredir kullanıyorum, öğütme sırasında ses yapıyor ama yaydığı taze kahve kokusu çok hoş oluyor.

  • evilliances  (10.01.17 15:13:47)
  • ehu  (05.05.17 00:46:01)