duyurudaki hanımlar

merak ediyorum şu adam size yazsa bir ilişki düşünür müsünüz? düşünürseniz de ciddi bir ilişki mi olur yoksa takılır mısınız kısa süreliğine?
yoksa yaş farkı önemli mi? 55 yaşındaymış.

www.lovebscott.com

Corç değil mi bu? Adını unuttum.

Ay istemem elin bilmem kaç yaşındaki amerikalısını. 34'lük çıtırım ne işim var 55 yaşındakiyle ya öf??
  • yaren  (09.01.17 08:27:45)
evet george clooney. kaç yaşında diyorsun da şu karizma hangi 30'lukta var?

www.film720p.com
  • black mamba  (09.01.17 08:41:12)
İnstagramdan mesaj atsa koşa koşa giderler. Ronaldo örneğinde olduğu gibi. O hanım kızımız da ifşa etti havasını attı sonra tıpış tıpış gitti.

  • hasmetizm 2046  (09.01.17 08:45:07)
bu adama çok benzeyen bi arkadaşım var 40'lı yaşlarında, saçı sakalı birebir. Ayda 3 tane değiştiriyor, abartmıyorum

  • mirty  (09.01.17 08:54:41)
bundan çocuk yapılmaz.net asdasf

  • füt  (09.01.17 08:57:25)
Hayır.

  • köstebek kurabiye  (09.01.17 09:07:06 ~ 09:30:05)
Karizma bu değil bana göre. Sırf dış görünüş ve ünlü olmak bende büyük bir etki sağlamıyor. Ne bileyim psikopat mı ruh hastası mı isterik mi manyak mı... insanlara hayvanlata bitkilere saygısı var mı yok mu bilmem etmem. Bana ne herifin tipinden ününden parasından ya.

  • yaren  (09.01.17 09:09:37)
Düşünmem.
Bu adamı oldum olası hiç beğenmedim, yaşla ilgili değil zira 58 yaşındaki Gary Oldman'ı koyarsak buraya düşünmeyi bırak koşar giderim peşinden.
www.heyuguys.com
  • mutekebbir  (09.01.17 09:44:14)
Bende de Richard Gere hastalığı var... Şu an yazsa 5 dk düşünmem.. (29 K)

  • lcha  (09.01.17 09:48:11)
Saçlara odaklanınca çok da yanaşmazlar gibime geliyor: images.wikia.com

  • angelus  (09.01.17 10:02:04)
yok genel olarak yaş ve fiziksel özellik. yani yakışıklı ve karizmatik bir adam görünüş olarak. genç bir kadının ilgisini çekebilir ancak yaş farkına da takılabilinir.

  • black mamba  (09.01.17 10:11:53)
Bu adamla bir ilişki düşünmem. Yaş farkı çok fazla.

  • peggy  (09.01.17 10:12:40)
O bile bana bakmaz o kadar diyim

  • mandalina kokusu  (09.01.17 10:16:56)
o bile dediğin adam george clooney ya :D şu an birlikte olduğu kadın 38 yaşındaymış zaten.

  • black mamba  (09.01.17 10:21:58)
sadece fotoğraftan nası bilebiliriz bro?

  • manuel mandalina  (09.01.17 10:28:00)
George Clooney sifatiyla yazazacaksa roket takip giderler, sormana gerek yok:)

  • stavro  (09.01.17 10:29:55)
kadın olsam veririm.net :)))

  • cekilmis gayfe  (09.01.17 10:30:40)
Adamı ünlü biri olarak değil de normal zengin karizmatik biri olarak alırsam asla öyle bir adamla işim olmaz.

Yaş problemi değil mesele. Mesele karşı taraf. O yaşa gelmiş güçlü bir adam herşeyi kendisinin en iyi bildiğini iddaa eder, her istediğini yapabilecek zanneder. Karşıdaki insanin duygularını önemseyeceğini sanmam. Berbat ilişkilerden biri daha olurdu.
  • mobydick  (09.01.17 10:43:58)
Ha adamı çekicilik olarak soruyorsan, dersen ki öyle bir adamla sevisecegini bilsen ne dersin. Ne zaman derim.

  • mobydick  (09.01.17 10:45:38)
Sugar daddy goals derim

  • jazzabel  (09.01.17 10:58:11)
yok genel olarak çekicilik ve yaş. beğenilecek bir adam ancak yaştan dolayı uzak durulabilir kadınlar. bakınca çoğu genç insandan çekici.

  • black mamba  (09.01.17 11:18:06)
Varsayımımız normalde sevgilimizin olmaması olursa, George Clooney dersen, yok derim. Ben mühendis, teknik bir insanım. Film yıldızını geçtim, herhangi bir sanatçı ile birlikte olmam zor. Anlayamayız birbirimizi. Çok farklı dünyalar, farklı kafalar olur. Onun programı bana uymaz, benim programım ona uymaz. Dersen ki aynı kişi teknik eleman veya veri nedir, nasıl işlenir, bunlarla ilgileniyor; bunun üstüne bir de adamı tanımak gerek. yaren'in dediği gibi psikopat mı, ruh hastası mı belli değil. Eğer sevgilim yoksa 'Hmmm, olabilir' derim. One night stand olur; ciddi ilişki için kafalar mı uyuşuyor, artık nereler uyuşuyorsa oraya baka baka bir şeyler yaparım.Yine de o iş zor yonca.

  • aychovsky  (09.01.17 11:19:32 ~ 11:20:31)
hayır. sadece fiziksel ya da maddi çekiciliği olan biriyle birlikte olmak istemem. bana hoş gelen başka çekicilikleri varsa, yine de birlikte olmak istemem. çünkü aradaki yaş farkı çok fazla olduğu için neden benim gibi kendine göre hayata karşı tecrübesiz, deneyimsiz biriyle birlikte olmak istesin diye düşünürüm. sadece fiziksel çekim ya da gençlik arayışı yüzünden benle olmak isteyen biriyle birlikte olmak istemem, o kişiyi aşağı görürüm.

  • cikis yolu  (09.01.17 12:36:36)
diğer özellikler önemli değil yahu. mesela bir ortamda kendi yaşıtınız birini görürsünüz. fiziksel olarak çekici bulursanız tanımak isteyebilirsiniz. daha sonra bir şey olmasa da tanmak istersiniz. ama bu adamı da çekici bulursanız fiziksel olarak tanımak ister misiniz? yoksa yaş farkından dolayı şans bile vermez misiniz?

  • black mamba  (09.01.17 12:40:09)
aramızda 36 yaş olmasına rağmen ben bi düşünürüm. Ünlü olmadığını var sayıyorum, bu kadar ünlü biriyle sevgili olmak istemezdim çünki

  • powerpufgirl  (09.01.17 15:07:59)
That is one tasty dish :p

Karizmatik-yaşça olgun-hollywood yıldızı adamları/kadınları beğenmek ve ilişki yaşamak arasında fark var. Nihayetinde yaş farki 20leri bulunca ciddili bir ilişki yaşamak zor ama çekim varsa why not?
  • mrsmoon  (09.01.17 15:53:45)
ben bu adamı sevemiyorum. hiçbir şekilde düşünmem.
ama colin firth olsaydı bu adamın yerine, şu an evlenmiştim.

  • chihirovekohaku  (09.01.17 20:44:44)
dostum corç demişsin ama bu abdullah rose

  • der meister  (09.01.17 20:47:41)
Bu adamı hiçbir şekilde beğenmiyorum, beğenenleri de anlamıyorum. No diyorum o yüzden.

Colin Firth olsa düşünmem bile +1
  • devilred  (09.01.17 20:49:58 ~ 20:50:20)
hanımları bıraktım ben bile giderim bu adamın peşinden :p

  • humat  (11.01.17 14:37:57)
bunu koluma takıp gezdirirdim ama vermezdim. tom hanks olsa hiç düşünmem ama. tom hanksin hastasıyım.

  • yue  (11.01.17 14:50:58)