Android uygulamalari

Oyunundan, sosyal agina, faydali begendiginiz android uygulamalarini kullanim amaciyla yazar misiniz. Vatana millete faydali bi duyuru da olur hem. Ben de duzenliyorum bastan. Tesekkurler.

airdroid - bilgisayara kolayca bağlama şeysi wireless ile
colornote - not tutucu
moon reader - ekitap okuyucu programı en iyisi türünün
  • eja  (08.01.17 22:36:30)
Zomato-yeme içme mekanlarını listeliyor

Ekşicep- sözlüğün en iyi Android uygulaması
  • gazozailacatmauzmani  (09.01.17 00:05:47)
star chart seviyorum, gök cisimleri, yıldızlar, takımyıldızların anlık konumunu gösteriyor

  • freebird5406_2  (09.01.17 00:08:30)
reddit - quora - medium - buzzfeed - wikipedi

9gag - bobiler - penguen dergi

iffft - uygulamaları birbirine bağlayıp otomatikleştirme uygulaması. (: çok çeşitli şekillerde kullanılabiliyor. örneğin. belli bir lokasyona geldiğinizde size hatırlatma için mail atabilir. evden çıktığınıza dair birine mesaj atabilir. telefonun wifisini kapatabilir. newyork times'dan, vikipediden, reddit'ten günlük makaleleri pocketinize yollayabilir vs.

pocket - instapaper: benzer amaçlı iki uygulama. sonra okumak istediğiniz uzun makeleleri vs tarayıcı eklentisiyle buralara kaydedip istediğiniz zaman okuyabilirsiniz. üste yazdığım gibi akışlar falan bağlayıp çok güzel bir okuma listesi çıkıyor.

feedly - yine süperkulade bir uygulama. çook çeşitli sitelerden akışları takip edebiliyorsunuz. klasörler halinde düzenli oluyor güzel bir şey.

news republic - flipboard : ilgilendiğiniz konularda günlük haber vs.

goodreads: kitap kürek...

imdb: flim milim.

issuu - dergi

vocabulary.com, memrise, quzilet, duolingo, ingiliççe kelime öğrenme vs. voscreen videolusu - bbc learning, voa english dinlemelisi.

qoshe - ismi bombok ama güzel uygulama köşe yazısı okuma götürgeci türk yapımı. istediğin yazarı favoriye falan alabiliyorsun.

stumbleupon - internete rasgele atıyım bir içerik gelsin bakayım şeysi.

popcorn time : p2p (torrent) tabanlı film dizi izleme aparatı güzel iş. uygulama markette bulunmaz kendi sitesi popcorntime.sh dışındaki taklitlerini indirmek tehlikeli olabilir.
  • Ufuk  (09.01.17 00:39:06 ~ 00:50:34)
oyun olarak soccer stars'ı tavsiye ederim bağımlılık yaptı

  • toua tokuchi  (09.01.17 00:42:36)