muhasebe ve denetim yüksek lisans mülakatı hk.

selam ulu romalılar,

salı günü trakya üniversitesi'nde muhasebe ve denetim yüksek lisans mülakatına gireceğim. daha önce bu bölümde (farklı üniversite olabilir) mülakata girenlerden mülakat tecrübelerini rica ediyorum. ne sordular ne sorabilirler vs.

not:önceki dönemlerde mülakatla almadığından okulda okuyan öğrencilerle bu tarz bi fikir alışverişi şansım maalesef yok.

tengri roma halkını korusun ve kutsasın.

neden diye sorarlar sen de big4'a girmek istiyorum dersin.

  • regina phalange  (07.01.17 19:48:02)
@regina phalange

mazars, pwc, deloitte ve e&y köle pazarı ya. o tarz bi amacım yok zaten de ne sorarlar yani ne sorabilirler hof :/
  • pomaks  (07.01.17 19:51:21)
sen öyle dersin söyleyecek hiçbir şey bulamazsan boşver kim bilecek

  • regina phalange  (07.01.17 20:01:50)
@regina phalange

ya yok ben tam anlatamadım heralde derdimi :)

şimdi muhasebe ve denetim olduğundan bunlar direkt bilgi soracaklardır eminim. denetimle ilgili enron vakası sox 2002 yasası falan bunları biliyorum keza bizim ülkede benzer vakalar imar bankası, pamukbank falan ama muhasebe falan sorarlar mı hesap kaydı vs. ona çok geriliyorum :/
  • pomaks  (07.01.17 20:05:22)