Final sorusu

Bir dersin final sınavına girmediniz. Haliylr "F" beklerken bi bakıyorsunuz notunuz "BA". Bir karisiklik olmus muhtemelen. Hocayla gider konusur musunuz? Yoksa üstüne yatıp sevinir misiniz?Baskasının notuyla karısma degil bahsettigim.

girmediğim sınavdan 85 almıştım, gidip konuşmuştum. bütüne girmiştim, hoca teşekkür etmişti.

  • abyuksuet  (03.01.17 17:25:54)
Git konuş. Dürüst ol. İlerde farkedilirse "niye haber vermedin" diye tribe girip hoca sana takabilir.

  • himmet dayi  (03.01.17 17:32:51)
bi daha dersine girmicekse hoca boşver.

  • pgup  (03.01.17 17:36:19)
girince geçebileceğin bir ders ise dürüst davranabilirsin. zamanında bana olmuştu. max 15 beklediğim vizeden 70 girilmişti notuma. hiç sesimi çıkarmadım çünkü kolay kolay geçebileceğim bir ders değildi. finalinden de 10 mu ne alıp dd ile geçmiştim. şimdi mezunum. pişman değilim. senin durum biraz farklı gerçi hiç girmemişsin. bir ihtimal fark edilirse sıkıntı olabilir. ama sanmıyorum. senin hatan değil sonuçta.

  • olkol  (03.01.17 18:10:56)
her şey çok dürüst de amk ülkesinde. almışsın ba uza gitsin.

  • desdinova  (03.01.17 18:11:18)
Ben olsam gider konuşurdum.

  • elikası  (03.01.17 18:24:28)
Konuşmam.

  • hayde bre  (03.01.17 18:41:25)
konuşmazdım

  • toua tokuchi  (03.01.17 18:44:07)
insanların güvenini kaybetmektense ff almayı tercih ederim.

(bkz: robert bosch)
  • Ufuk  (03.01.17 19:11:17)
not giriş tarihi geçse bile 2 sene geri dönük dilekçe ile hoca notunuzu değiştirebilir. ortaya çıkarsa takar bir de o yüzden geçemeyebilirsin. evet ülkede hiç bir şey düzgün değil ama ünvanı olan herkes adelet simgesi(!) kendilerine göre.

  • c1b2k3  (03.01.17 20:14:28)