Kadıköy ve Göztepe'den taksi kullanmadan aşağıdaki hastaneye nasıl...

... gidebilirim?

Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi
Bağdat Cad. No:63 Kızıltoprak

kadıköyden bostancı sarı dolmuşlarına binip kızıltoprakta ineceksiniz. göztepenin neresinden olduğuna bağlı?

cadde tarafından ise yine sarı dolmuş ile.
  • suicides underground  (03.01.17 16:38:42)
Kızıltoprak'ın neresinde inmem gerekiyor ki? Sarı minibüsler geçer mi bu hastanenin önünden?

Göztepe minibüs yoluna yakınım, SSK ışıklarının orada ama sanıyorum Kadıköy'den gelen sarı minibüsler boş olmaz orada.
  • dessy  (03.01.17 16:42:14)
minübüs yolundan aşağı yürüyebilirsiniz. hastane bağdat caddesi üzerinde.

kadıköyden gelirken de kızıltoprak ayrımında ineceksiniz. şöföre sormanız yeterli
  • suicides underground  (03.01.17 16:45:54)
Kadıköy'den dolmuşa binin, stadı geçeceksiz solda, sonra ışıklar var, sağda mado var, kırtasiye var. Işıklardan sonra diğer ışıklarda inin (bisikletçi var, mermerci, sonra otobüs durağı. Karşıda benzinci) ordan karşıya geçerken görürsünüz, solda.

  • neynep  (03.01.17 17:10:29)
minibüs caddesinden gz2 ve er2 otobüslerine binerseniz hastaneyi biraz geçtikten sonra kızıltoprak durağında inebilirsiniz. ama bu otobüsler çok sık gelmez.
minibüsle müjdat gezende inip yürüyerek de gidebilirsiniz. çok uzun bir mesafe değil.

  • red g  (03.01.17 19:50:19)
red g ye cevap olarak yazıyorum.

ethem efendi caddesindeki tren yolu köprüsü kapalı olduğundan ER2 otobüsü minibüs caddesinden geri gidiyor. ER1 otobüsü de bağdat caddesinden geri gidiyor.

trafi programını kullanarak iettnin konak ve kızıltoprak duraklarına rota çizebilirsin. bu durakların ikisine de yürüyerek 2 dakika.
  • gliderpilot  (03.01.17 22:14:05)