ACİL - Istanbul'da Fedex şubeleri - ACİL

Istanbul'da mng kargo subesi olmayan, direk fedex icin paket alan nereler var? Sitesinden bakiyorum sadece mecidiyekoy gozukuyor, fakat rumeli hisarustunde bir sube oldugunu ogrendim bir arkadasim oradan yeni paket yollamis. Baska bir yerlerde var mi? Ozellikle anadolu yakasinda.

Neden mng olmasin istiyorum, gecen gun amerikaya fedex ile bir zarf yolladim mng uzerinden fedex ile (kaliforniyaya) ve mng beni ayak ustu uttu (100 lira aldi serefsizler) ama mecburdum vaktim yoktu verdim. Rumeli hisarustunde olan yerden ayni islemin 40 lira civarina yapildigini ogrendim. Butun mng subeleri ile aralarindaki fark boyle buyuk mu?

Bir de christmas suresince kesintisiz amerikaya kargo yollamaya devam eden sirket var mi? Sozlukte okudugum kadariyla christmas bitene kadar paketler pariste bekliyormus amerika icin. DHL falan yollamaya devam ediyorsa onlarla yollayayim?

Cok uzun okuyamadim diyenler icin (tl;dr edition): Istanbul anadolu yakasinda mng kargo subesi uzerinden calismayan fedex subesi ariyorum. Avrupa yakasinda bildikleriniz var ise onlara da acigim.

Tesekkurler.

kurye çağıramıyor musun?

DHL yurtdışı gönderileri için istediğin yere kuryesini gönderip paketini teslim alıyor.
  • murtilli  (24.12.09 10:28:40)