Haydi bugün de kendimizi övelim!

Dün samimi bir şekilde kendimizde sevmediğimiz özelliklerimizi söyledik; güzel oldu. (eksiduyu.ru)

Bugün de kendimizde en sevdiğimiz özellikleri sayalım. Ben başlıyorum. İflah olmaz bir sanat aşığıyım ve etrafıma neşe saçan bir enerjim var.

Buyurunuz...

İyi bir dinleyiciyim.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (27.12.16 19:34:57)
Savaşçıyım. Stresli anlarda pes etmem.

  • arnold schwarzeneger  (27.12.16 19:37:41)
iyi dota oynarım.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (27.12.16 19:41:28)
disiplinliyimdir.

  • keep out  (27.12.16 19:45:07)
çok uzun süreler çişimi tutabiliyorum.

  • kargn  (27.12.16 19:45:32)
soğukkanlılığımı korurum. Olaylara, iddialara, verilere karşı her zaman soğukkanlıyımdır.
şüphe ve resmin bütününü görme arzusu benim en büyük sermayem. İnsanlar buna analitik düşünme falan diyorlarmış. Gerçekçi bir insanım. Bir plan veya analiz yaparken bunu felsefeyi, psikolojiyi, sosyolojiyi,zamanı ve matematiği bir araya getirerek yaparım.
Sevmek üzerine kafa yorarım. Sevmek zeka ve emek isteyen bir eylemdir, güdü değildir.
Tanısan sen de çok seversin beni tatlım.
müzik olmazsa olmazımdır. Müziksiz kalınca rahatsız olurum.
  • AWD  (27.12.16 20:05:49 ~ 20:06:59)
Çok güzel susarım, konuşmam manasında yani

  • ordinov  (27.12.16 20:06:29)
İstediğim an uyuyabiliyorum, uyku kaçması gibi şeyler yaşamıyorum.

  • angelus  (27.12.16 20:07:45)
acayip çakal bi insanım. anında her türlü stratejiyi kurarım, baba oğulu birbirine düşman ederim, listeme giren kimse ciddi zarar görmeden çıkamaz. tam bi beyaz yakalıyım aq

  • roket adam  (27.12.16 20:58:03)
Sabirli ve planliyimdir.

Bir de iyi pes ve guitar hero oynarim :)
  • halitkin  (27.12.16 22:06:00)
el işlerinde iyiyim.

genel olarak tamirat, ıvır zıvır işlerini iyi yaparım. gidip de elektrik tesisatı döşeyemem ama fayans döşerim, duvar örerim, derz doldururum, parke silerim (cam cila yani :), lastik değiştiririm, lastik yamalarım, fren balatası değiştiririm; yani kısaca "handyman" dedikleri insanlar ne yaparsa hepsini yaparım.

hayalimdeki meslek araba tamirciliği veya marangozluk(tu).

şimdi ne yaptığımı sorarsanız, kuantum kimyası ve nanofizik alanında doktora yaptim :D

5 sene içinde kendimi kendi kendine yeten koyunlu, kuzulu, tavşanlı, kedili, köpekli bir çiftlikte yaşarken görüyorum. umarım bu hayalimi gerçekleştirebilirim.
  • mrquanta  (28.12.16 00:00:37)
baya tatlı ve samimi bi insanım. yeni tanıstıgım insanlarla yakınlaşmaya başlayınca beni sevip vakit geçirmek istiyorlar. ben de bunu seviyorum.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (28.12.16 00:03:29)
Sağol canım siz hiç bozmayın yeni övdüm de geldim :))

Güvenilir biriyim. (öyle diyolar)
  • eeb  (28.12.16 00:27:32)