Uçak bilet saatimi yanlış aldım

Dün akşam turk hava yollari'ndan bilet alırken dönüş biletimi 11.15 alacakken 7.30 almışım. Benim 7.30'daki uçağa yetişmeme imkan yok zira başka şehirde havalimani. Hemen müşteri hizmetlerini aradım, bana 'geri bildirim oluşturun, diğer uçak için de gidiş dönüş rezervasyon yapın. Birkaç gün içinde cevap gelir' dedi fakat rezervasyon bugün saat 23.00'a kadar geçerli. Tekrar aradım. 'Acil' maili atalim dediler. 'Yaklaşık 15 dakika içinde aramışsıniz, büyük ihtimalle olumlu dönüş alırsınız' diye de ekledi.

O tarihlerde bilet fiyatları 2500 liraya kadar çıkıyor. Riske atmak istemiyorum. Sabahki uçakla öğlenki uçak arasında fiyat farkı da yok bu arada, kurusu kuruşuna aynı. Zaten o yüzden dikkatimden kaçtı.

Ben ne yapayım? 300 lira fazla verip öğlenki uçuşa bilet alayım mı? Yoksa geri dönüş bekleyeyim mi? Olumsuz cevap verirlerse yüksek fiyattan bilet almak istemiyorum tekrar.

Böyle bir durum yaşayan var mı daha önce? Teşekkür ederim şimdiden herkese.

bilmiyorum çözülür mü orada ama belki satış ofislerinden birine giderseniz orda halledebilirler.

www.turkishairlines.com
  • diyarbakir karpuzu  (25.12.16 12:54:02)
fiyat sabitleme varsa cevap gelene kadar fiyatı sabitleyin 10-15 lira gibi bi şey eğer hizmet varsa.

  • zebragibi  (25.12.16 13:30:14)
Kesintisiz iade yapıp biletimi de istediğim saate aldılar ki promosyon biletti.

Türk hava yollari'ni bu yüzden seviyorum işte.
  • fraise  (25.12.16 14:04:59)