suikastla rte öldürülürse tc ne olur?

ben rte ve akp den nefret ediyorum ama bir gerçek var o da ölüm gerçeği rus büyükelçiyi nasıl bir polis vurduysa rte yi de fetocu ya da pkk lı olan bir polis ya da asker vurabilir peki sonra

zaten binali yıldırım için dürüst köşe yazarları kukla bb diyorlar önceki kukla denen a d bile ondan daha yürekliydi o yüzden de kovuldu b y kendi bb bitecek olmasına rağmen başkanlık gelsin diyor

hal böyleyken rte öldürülürse b y ne kadar götürebilir yeni cb kim olur ülke de hazır kaos var bir türk kürt iç savaşı çıkar mı düşünceleriniz nelerdir

ülke boku yer açık ve net. bi süre çok bunalımlı olur da sonra toparlar.

  • cekilmis gayfe  (24.12.16 00:33:56)
valla her şey olabilir. böylece ne kadar berbat bir lider, devlet adamı olduğunu da anlamış oluyoruz. çünkü iyi liderlik hat höt'le insanları sindirerek her dediğini yaptırmak değil, gittikten sonra sanki hiçbir şey değişmemiş gibi devam edebilen bir ülke bırakmaktır.

  • pilavmaker  (24.12.16 00:37:38)
daha kötü olabilir mi diye düşünüyorum, sonra olamaz diyorum. kısacası bir şey olmaz bence.

  • bohr atom modeli  (24.12.16 01:04:23 ~ 01:04:35)
iki kesimde (akpliler vs diğerleri) bahsi geçen olaydaki karakterleri kendince kahramanlaştırır. heykeller dikilir vs.

tc g.tü başı dağıtır ilk başta ama toparlar
  • qxgviper  (24.12.16 01:50:54)
malum kişi bugün suikast ile öldürülürse yarın ülke şimdiye kadar görmediğimiz bir kaousun içine girer ancak bundan bir ya da iki sene sonrası
malum kişinin ölmemiş ve hala tek baş olduğu bu sistemin yönettiği ve o yöneteceği ülkeden fersah fersah huzurlu ve güvenli bi yer olacağını düşünüyorum

  • guglicio  (24.12.16 02:03:42)