duyuru erkekleri, erkek dostunuzdan şöyle bir hediye alsaydınız...

... ne hissederdiniz?
4.bp.blogspot.com

tabii zarfın üstünde aşk sözleri yazmayacak. bunun yerine "hüzünlü olduğunda aç", "desteğe ihtiyacın olduğunda aç" minvalinde zarflar olacak. içinde de kitaplardan, şiirlerden, şarkılardan alınmış sözlerle kişisel sözler yer alacak.

doğum gününüzde böyle bir hediye alsaydınız mutlu olur muydunuz?

ibne miyim acaba diye şüpheye düşerdim

  • cekilmis gayfe  (20.12.16 18:44:21)
arkadasım ibne mi acaba diye şüpheye düşerdim

  • paranoyak kedi  (20.12.16 18:45:29)
onun da beni sevdiğini anlardım. sonra da sevişirdik.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (20.12.16 18:49:48 ~ 18:49:57)
Olmuş gibi yapardım. Bunun yerine bir paket sigara alsa daha mutlu olurdum.

  • zoghurt  (20.12.16 18:50:06)
hassiktir lan, arkadaşım ibne olmuş kesin diye düşünürdüm, mutlu olmazdım.

  • elinde tivit  (20.12.16 18:54:28)
Gülerdim ya. Komik olur çünkü. Ama eşcinsel falan diye düşünmezdim.

  • sen git ben geliyorum  (20.12.16 19:12:07)
eşcinsel olduğunu düşünürdüm. mutlu veya mutsuz olmazdım ama merak ederdim ne yazıyor diye. hepsini bir anda açardım.

  • bohr atom modeli  (20.12.16 19:18:06)
"ılık rüzgarlar esiyor" diye bağırırdım.

  • Apocalypse  (20.12.16 19:31:12)
ilişkimi yavaş yavaş keserim

  • rajaz  (20.12.16 19:32:14)
Kesin bana yürüyor

  • gazozailacatmauzmani  (20.12.16 19:33:49)
abi erkekler olarak öyle duygusal hediyelerden zevk almıyoruz genelde. zarfı görünce yanlış gelmiş bu deyip geri gönderirdim. o neymiş öyle ya.

  • ufukcel  (20.12.16 19:35:57)
  • Ufuk  (20.12.16 19:37:00)
Taşak geçmek için atmıştır. Belki gülerim. Lol.

  • Adramelekhh  (20.12.16 19:39:35)
Mutlu olacağım bir hediye değil açıkçası.

Ne oldu da bana böyle bir hediye alacak ışığı gördü diye kendi adıma, bu çocuğa ne oldu kız arkadaşına vereceği hediyeyi bana iteliyor diye de onun adına endişelenirdim.
  • chicha  (20.12.16 19:47:22)
hayırdır la beni mi koparıyon sen derdim asgasdfasdf

  • cekilmis gayfe  (20.12.16 19:51:25)
ağır roman filminde okan bayülgenin en yakın arkadaşı buna benzer bişi yapmıştı o da insanın en yakın arkadaşı tekerlek çıkarmı layn diyip tornavidayı saplamıştı küçük iskenderin kaseye

  • turgut uyar  (20.12.16 20:55:17)
"özel gün" hediyelerini sevmiyorum, insana yük bindiriyorlarmış gibi geliyor. aile dışındaki yakın çevremi de uydurdum buna zaman içinde. ama genel olarak sürpriz bir hediye şeklinde bakacak olursam, beklemediğim yapıdaki birinden gelirse şaşırırdım. onun haricinde böyle bir hediye verecek duygusallıkta olduğunu bildiğim birinden gelmişse de mutlu olurdum. hediye neticede. karşımdakinin düşünmesi önemli. işe yarar olması şart değil ki. öyle olsa herkes birbirine nakit hediye etsin.

  • misterturist  (21.12.16 03:19:44)