istanbul anadolu yakası rakı balık

Önerebileceğiniz güzel ve çok da pahalı olmayan bir yer var mı?

maltepe beşçeşmeler'de, argos meyhanesi. ya da orda gözünüze hoş gelen herhangi bir yer de olabilir. hepsi çok güzeldir. doğma büyüme maltepeliyim. izmir'den sonra en çok burada rakı-balık yapmaktan keyif alıyorum. mezeleri, yaprak ciğeri vs.. de çok güzeldir.

  • rajaz  (19.12.16 17:07:33)
kadıköy için konuşuyorum,

bol içmek istiyorsanız en az 150 lirayı gözden çıkarmalısınız. ama içki az olsa da bize yeter derseniz maşuk diye bir yer var, ortalamanın üstü mezeler, yemekler ve 4 kişiye 1 adet 70lik rakı 100 lira. ama o rakı elbette ki yetmiyor fazlası söyleniyor.
sonra füreyya var, 90 lira ödemiştik. baya içmiştik bi de. ama yemek yoktu sadece meze vardı.
sarnıç güzel ama orada da fiks menüye 155 lira ödüyorsun, üstelik alkol olarak sadece iki duble rakı veriyorlar. üstüne birsürü ekstra rakı da söyleniyor. masada 10 kişi varsa "bu toplam verdiğimiz paraya neler neler alabilirdik ya" falan diye düşünüyor insan.
barlar sokağının başındaki agapia var, çok kalabalık değilseniz bence çok güzel mekan. fiyatları da uygun.
benusen'in mezeleri çok güzel. fiyatlar ortalama.
haydarpaşa'da mithos diye bir yer var, kişi başı 130 civarıydı en son arayıp sorduğumda yanlış hatırlamıyorsam. buranın mekanı çok güzel. haydarpaşa iskelesinin içinde. mezeler de harika.
değişik ve samimi bir yer istiyorsanız selimiye'de birtat lokantası var. benim çok hoşuma gitmişti böyle sanki çok eskiden kalmış ve yıllardır hiç değişmemiş gibi bir yerdi. kadıköy'de de şubeleri var ama selimiye'deki başka güzel.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (19.12.16 17:20:20)
Bostanci idoya gelmedin capari miydi adi neydi orasi guzel manzarasi da var fiyati hizmeti de guzel

  • condom kurşunu  (19.12.16 22:48:48)
argos'a da, agapia'ya da gittim. ikisini de onaylıyorum 3. kişi olarak. ikisi de gerçekten fiyat performans olarak on numara.

  • jangbogo  (19.12.16 22:57:35)
çapari pahalı olabilir. kadıköyde rakı balık diye bir yer vardı orası fena değil.

  • gazozailacatmauzmani  (19.12.16 23:02:57)
kadikoyde rakı balık icin çarşıda kadı nimet iyiydi ama baya oldu gitmeyeli. onun dışında balık yemeye değecek yer yok pek. rakı meze icin iyi yerler var ama balığa girilmez orda. boğaz taraflarına bakin kuzguncuk çengelköy falan.

  • glide  (20.12.16 13:09:06)