Dark Side'a hiç yaklaştınız mı?

ben neredeyse sınırındayım artık. o kadar yoruldum ve o kadar yalnız bırakıldım ki, her şeyi bi kalmde silip öbür tarafa geçmek üzereyim.

yani, şu anakin'i çok anlıyorum şuan. neden bir insan göz göre göre karanlık tarafa geçer falan, birebir anlıyorum ve yaşıyorum.

çok bunaldım, anlaşılamıyorum, belki anlatamıyorum da, dinleyen de yok.

iç dökmek için yazdım biraz da.

yaklaştım.
kendi kendinizi anladığınız sürece, başkalarının ne düşündüğünün, ne anladığının ya da anlamadığının önemi yok.
bunu anlayınca karanlık taraftan da uzaklaşıyorsunuz.
  • blatta hiberna  (19.12.16 14:31:57)
Bir donem icin evet ancak kim oldugumu ve kim olmak istedigime dair uzun uzun dusundum. Benliginden uzaklasmak hicbir seyi daha iyi ya da daha yasanabilir kilmayacak; bu nedenle akisina birakmak en guzeli. Boyle anlarda, cocukken bulutlarin gecisini yere yatarak izledigim ve gelecek hayalleri kurdugum anlari hatirlarim. Cocukluktaki umut ve hayal gucu yetiskinken bize enerji verecek kadar guclu.

  • neferkitty  (19.12.16 14:35:35 ~ 14:38:59)
@füt,

yok hayır. o evre zaten artık geçti ve derinleşti.
sadece artık etrafındaki insanlara iyi yaklaşmamaya, onlarla olan güzel anıları silmeye ve yani nasıl anlatayım kötülük yapmaktan çekinmemeye dair bir şey.

kelimelerle doğru anlatamadım aslında ama
  • tchuck  (19.12.16 14:47:49)
gel bizim tarafa, kurabiye var. geçiş bir süreç, bazı durumlarda kaçınılmaz.

i3.kym-cdn.com
  • kimlanbu  (19.12.16 15:32:48)
muhteşem arkadaşar. kendi kelimelerimle anlatamadığım satırları oğuz atay anlatmış.

www.goodreads.com

gidip tehlikeli oyunları okuyacağım
  • tchuck  (19.12.16 19:21:28)