Yilbasi hediyesi

Arkadaslarla aramizda cekilis yapacagiz. Teraryum almayi dusunuyorum, sizce mantikli orjinal bir hediye olur mu? Yaslar 25-30. Hediye fiyat siniri 50 tl. Varsa orjinal hediye fikirleriniz soyleyebilirsiniz.

Bana hediye gelse pek hoşuma gider ama kişinin zevklerine göre değişen bir durum tabii.

  • fraise  (18.12.16 21:00:03)
teraryum alinmaz yapilir -bana gore-
orjinal fikir kesinlikle. koctas, banio tarzi yapi marketlerden sukulent tarzi bitki alabilirsin saksi olarak plastik seffaflar da var, cam agir ve pahali oluyor, biraz da torf alirsin. cakil taslari bedava. ustunu suslemek icin de cam agacindan dusen seylerden olabilir, evindeki kenarda kosedeki minyatur oyuncaklardan olur, supriz yumurtalardan falan cikan. deniz kabugu vardir kesin daha once topladigin. varsa degisik tas,mineral gibi ondan koyabilirsin. super orjinal olur iste boyle.

  • jedilance  (18.12.16 21:01:06)
50 TL ye terraryum zor bulunur.içine koydukları sukulent zaten tek başına plastik saksısında 20 TL te satılıyor. Bencede kendin yap hem arkadaşına özel düzenleme şansın olur. Güzel hediye.

  • denef  (18.12.16 22:57:55)