bulunduğunuz en sıradışı/etkileyici mekan

neresiydi? Doğal ya da insan yapımı olabilir.

Everglades Bataklığı - timsahlar falan.

  • duyond  (12.12.16 19:56:40)
evim xD

  • yuvarlanantencereninkapagi  (12.12.16 20:04:17)
grand canyon

  • cedex  (12.12.16 20:17:27)
Seçmek zor birden fazla var.
Seydişehir tınaztepe mağarasının sonundaki boşluk ve havuz.
Erzurum konaklı dağın başı -30 -40 derece tipi fırtınası varken.
İnsan yapımı olarak ny empire state tepesi.
  • intihar etsem de kendime gelsem  (12.12.16 20:22:56)
soru cok iyi:)
ben bogaz'da cok etkileniyorum, sıradısı degil ama her gordugumde özellikle aksamustu ve geceleri beni cok etkiliyor.
roma pantheon'da o kalabalıga ragmen godoş'un bahsettigi in tune hissini yakalamıstım. resmen boyut degiştirmiş gibi.
yine buna benzer hislere ıssız dag baslarında gece ay ısıgı kostururken de yaklasmısımdır.
  • art vandaley  (12.12.16 21:11:42)
negatif anlamda ruanda soykırım müzesi

  • basond  (12.12.16 21:16:17)
İki kez morga girdim. Her şeyin bittiği yer. Garip bir havası var.

  • dissendium  (12.12.16 21:21:51)
hem doğal hem insan yapımı. kimler yaptıysa belli ama mucize yapmışlar, öyle.
onun kol mesafesi, göz hizası. koklamak için çok uzak, yanacak kadar yakın.

  • bigbadabum  (12.12.16 21:24:12)
Cok var ama en en en dersem:
Olumlu anlamda,
Kapadokya. Buyuleyici. Nefes kesici. Karlar altinda ozellikle.

Olumsuz anlamda auschwitz. Hava cok soguk ve asiri pusluydu, cok kalabalik da degildi. Ayaklarim camura filan takildi etti, laf ettim bi suru. Sonra belki de orada ciplak ayakla zorla bekletilen insanlari dusundum.
  • kuehles blondes  (12.12.16 21:26:44)
auschwitz

  • axl  (12.12.16 21:30:32)
floransanın her yeri. bi meydana oturayım gerekirse çöpçüler alsın istedim.

  • freya  (13.12.16 14:43:12)
İzlanda'da gayzerlerin fışkırdığı alan. Ve bir uçak batığına yaptığım dalış.

  • peggy  (13.12.16 15:01:37)
vatikan san pietro bazilikası/sistine şapeli. mükemmel etkileyiciğinin yanısıra sıradışı bir anı olarak katolik ayinine katılmıştım çok tuhaf ve etkileyici bi anıydı. görevlilerin iplerle kapadığı bi yer vardı, girebilir miyiz diyince burası ayin yeri sadece dua etmek için katolikler girebilir dediler biz de katoliğiz diyip girmiştik :D ayinde vatikandaki kardinallerden biri vardı dua faslı bitince bu kağıt helva gibi bi şey dağıtıyorlar ufak parça, kadınların direkt ağzına koyuyor erkeklerin eline veriyor sonra ağzına atıyorsun, sıra bana geldi elime verdi ben sonra atarım diye direkt çıkıyodum sıradan kardinal ağzına atcaksın diye gösterdi durduk yere koskoca kardinalden atar yedim bi de shdhsds

  • nundu  (13.12.16 15:03:24 ~ 15:05:23)
kapadokya, yeralti sehirleri

bir de roma'da dogal termal havuzlar
  • jimicik  (13.12.16 15:22:36 ~ 15:25:43)