iphone'dan samsunga geçmek

geçince application larımız noluyor? nasıl aktarıcaz mesela onlardaki bilgileri? atıyorum 3 senelik period tracker bilgileri silinecek mi?

galaxy s7 edge tavsiye eder misiniz bir de?

www.android.com
biraz meşakkatli aktarmak. applicationlar aynen geçmiyor, parayla alınanlar da ha keza. kendi sync sistemi olan appler taşıyabilir bilgileri.

yan ekran hastası değilsen edge gereksiz gibi. s7 bence daha mantıklı.
  • passion rules the game  (12.12.16 15:05:18 ~ 15:05:49)
samsungun amk..

lg filan al..

not:
note 3
  • stevie  (12.12.16 15:36:09)
yapaman. uygulamanın kendi bulut desteği yoksa olmaz. anca rehber mesajlar falan gelir.

  • aşksız prens  (12.12.16 17:27:18)
s7 edge tavsiye etmem. ekran kırıldı 1300 lira para istediler. yapamadılar yeni telefon verdiler tabi bunun için tam 2 ay bekledim. telefonu aldığım ilk gün telefon 2 kez dondu. yeniden başlatmak durumunda kaldım.

ben yandım siz yanmayın.
  • karsinin aksisi  (12.12.16 17:41:56)
ios to samsung gibi bir app var
hayirli olsun hocam cok guzel telefonunuz
koruyucu ekran arti silikon kılıf takarsanız super takılırsınız
cok da memnun olacaksiniz.
sacma sapan ciplak gosteren kamera, cakmak app i falan kurmazsanız problem yasamazsanız.
ve interneti de firefox + adblock ya da chrome + adblock kullanın
  • kingcyrax  (12.12.16 20:38:23)
bence gecme. android pismanliktir. telefonun cok eskidiyse ve maddi sebeplerle cayir cayir 7 filan alamiyorsan se'si var, degisim cihazi 6'larini satanlar var, var da var. mutlaka bulursun. itunes'dan backup aliyorsun yeni telefonu takip restore diyorsun hersey geliyor, var mi boyle rahatlik.

  • disq  (13.12.16 12:39:25)