Kahve satın alınabilecek site önerisi

Aynı zamanda kahve önerisi de alabilirim.

Kahveyi moka pot ile yapıcam, deneyimi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

bulabilirsen şu kahveden al harika bir şey. hatta nereden bulduğunu da söyle ben de alayım.

www.barcaffe.com

yoksa da tchibo mağazası varsa gidip direkt taze çektirebilirsin. internet sitesi üzerinden de satıyorlar ama taze çekilmiş olmuyor sanırım. bilmiyorum hiç internetten kahve almadım.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (11.12.16 15:45:44)
Bir araştırayım bulursam haber veririm sağol

  • jedijedi  (11.12.16 15:50:07)
ben demin aynı niyet ile duyuru geçmişini aradım, cevaplar var.

  • neynep  (11.12.16 15:52:43)
www.kahvefabrikasi.com

tchibo'dan falan taze kahve alamazsın pek ne yazık ki. çoğu aylar öncesinden kavrulmuş oluyor. ama taze olsun gibi bir takıntın yoksa dene hepsini işte, starbucks, tchibo ya da çeşitli market ürünleri...vs. mesela julius meinl kahveleri lezzetli bence. ama titiz biriysen yeni kavrulmuş çekirdek almak için genelde internetten sipariş vermek zorunda kalıyorsun türkiye'de. tercih meselesi işte, sana kalmış. taze kahve için kahve fabrikası'nı tavsiye ederim. ha öğütülmüş alacaksan her türlü bayatlayacak zaten, bu yüzden pek farkı da olmayacaktır esasında. çok çabuk bayatlıyor bu kahve denen şey.
  • philus  (11.12.16 16:00:47 ~ 16:03:17)
@neynep Ben de araştırdım ama yeni fikirler arıyorum mesela araştırdıklarımda www.barcaffe.com ve julius meinl kahvelerini göremedim.

@philus teşekkür ederim bilgilendirici bir yazı olmuş.
  • jedijedi  (11.12.16 16:09:04)
julius meinl'ı karaköy'de bir kahvecide görmüştüm, öğütülmüş halde satılıyordu da unuttum ismini yerin. baya da popüler bir yerdi aslında, bilen çıkar şimdi.

  • philus  (11.12.16 16:35:41)
www.kronotrop.com
www.petracoffee.com
www.probadorcolectiva.com
www.kafeingo.com
www.baristocrat.com

kahvenizi bunlar gibi kahvecilerden alırsanız hem taze kavrulmuş alırsınız hem de memnun kalırsınız bence.
  • bugraok  (11.12.16 16:50:07)
sanalbaharat.com ben buradan Etiyopya Yirgacheffe alıyorum.

  • son barkod okuyucu  (11.12.16 22:45:57)
probador colectiva
kronotrop

  • antikadimag  (11.12.16 22:50:10)
urbancoffee
e-gurme

  • inheritance  (12.12.16 09:37:19)