Petlas kış lastiği

Nasıl bilirsiniz? Kar performansını çok beğeniyorlar. Genelde yoğun karlı bölgede kullanılacak ancak ıslak ve kuru zeminde nasıldır? Tavsiye eder misiniz? Alternatifim Nokian.. Totalde 700 lira daha pahalı. Değer mi?

Değer al.

  • gozu acik sevisen yahudi  (10.12.16 23:50:52)
Istanbulda kullaniyorum karda, yagmurda, normal havada hepsinde cok memnunum

  • 65 derece  (11.12.16 01:06:39)
nokian daha iyi bir lastik tabi ki. ama en kötü kış lastiği en iyi yaz lastiğinden iyidir kış koşullarında bu arada hepsiburada'da gayet ucuzlar nokian lastikler oradan bi fiyatını kontrol etsene

  • argent dawn  (11.12.16 01:18:50 ~ 01:19:18)
Petlasın yan ürünü var bir de. Snow.... diye. Adını unuttum. Ben ondan aldım çok memnunum. Gözü kapalı al derim araban çok lüks değilse.

Benim araba Ford Fusion 2010
  • deadwampir  (11.12.16 01:34:47)
www.youtube.com bu videodan sonra Nokian öneriyorum.

  • gonulcelen87  (11.12.16 10:16:55)
ben nokian aldim, çok memnunum

  • nucleon  (11.12.16 10:40:02)
Petlasin yan urunu dediginiz Starmax. Snow... dediginiz petlasin kis lastiklerinin ismi snowways.

Petlasin kis lastikleriyle bildigin binek arabayla offroad bile yaptik biz karli zeminde.

Kis lastikleri ciddi anlamda basarili. Yaz lastikleri ise fiyat performans urunleridir. 2 kati paraya daha iyi alternatifleri var. ama parasina gire petlas mukemmeldir. Yazliklarda da pt741 veloxsport performans lastiginin yol tutusu muazzam. Sadece biraz gurultuludur.
  • evrenos gazi  (11.12.16 16:31:04)