Paris

Parisle ilgili kötü anıları olanlar paylaşabilir mi ?

Günlük hayatta nelere dikkat edilmeli.

HırsızIık

  • balpolen  (10.12.16 21:02:28)
Ucaktan inince metronun calismadigini ogrendim. Merkeze ulasmak sorunluydu. Onceden kontrol etmekte fayda var.

  • evrim halkasi  (10.12.16 21:03:49)
duydum görmedim ama avrupa diye güvenme: hırsızlık +1

  • qobel  (10.12.16 21:04:55)
Klasik bir pra koparma yontemi var Paris'te, bana da denk geldi:
Adam onunden gecerken birden yere egiliyor ve yerden altin renkli bir yuzuk buluyor, "buyrun efendim yuzugunuzu dusurmussunuz" diye size uzatiyor. Benim degil diyince de israr ediyor, "alin sizin olsun" diyor, sonra da para istemeye basliyor.
Gocmenlere dikkat et.
  • stavro  (10.12.16 21:16:03 ~ 21:16:18)
3 gündür buradayım ve yakşalık bir ay daha burada kalacağım. Şu ana kadar kötü bir anım yok.
Bunları okumak iyi oldu.

  • facebook  (10.12.16 21:25:37)
hırsızlık +1
bir şey çaldırmadım ama dikkat etmek gerek
turistik yerlerde bazı oyunlar oluyor insanlar toplanıyor adamın başına sakladığı şeyin hangi bardakta olduğunu bulana 50 eurodan başlayan fiyatlarla bahis oynatıyorlar. insanlar teşvik ediyor falan oyna oyna diye. oynamayın.
@i ve been mistreated a istanbul konusunda katılıyorum. çok çeşit insan var. ama çok da gözün korkmasın bence ya sonuçta oyropa.
  • tiredpanda  (10.12.16 22:26:39)
yuzuk bulma dumeni icin bkz:

www.youtube.com

1.30 da basliyor
  • halanne  (10.12.16 22:57:29)
Istanbul'daki gibi davran, evet. Uyanik olmak lazim, paris en karisik sehirlerden biri. Cantaya, cuzdana sahip cikmak lazim.

Bir de pek tavsiye edilmeyen yerlere girmeyin, ben yanlislikla gitmistim, topuklarimi gotume vura vura geri dondum merkeze.
  • kuehles blondes  (10.12.16 23:47:57)