seyma subası' nın ' çete' yakalatması ( ! )

www.hurriyet.com.tr

çünkü ülkedeki en önemli sorun buydu. ' es zamanlı operasyonlar' falan. bu haberi görünce tepem attı. aladağ' da yanarak ölen cocuklar, parkta yürürken şiddete ve tacize maruz kalan kadın.... gün içinde çoğumuzun yaşadığı sayısız her türlü taciz, haberimiz dahi olmayan tecavüzler.

lanet olsun böyle sisteme. söyleyecek söz bırakmıyorlar.

ne zaman biter bu göz göre göre yapılan adaletsizlikler, paranın egemenliği?

Bitmez. Biri gider biri gelir.

  • gozu acik sevisen yahudi  (10.12.16 16:52:29)
Yalnız o hesapları biliyorum kadının şahsına aşırı hakaret vardı her türlü iftira, taciz. Taciz sadece elle olmaz orada da gayet taciz ve namusuna kadar saydırıyorlardı. Normal bir insanın da başına gelse bilişim suçları aynı şekilde o şahısları bulurdu. Burada paranın egemenliği filan yok ve gayette haklıca yapılmış.

Şeyma Subaşını da sevmem bu arada evli adamla olduğu için ama o ayrı bu ayrı. Böyle bir şey yapmış olması o derece taciz edilmesini gerektirmez çünkü.
  • Esinsin  (10.12.16 17:15:08)
burda eleştirilen bu değil zaten. göz gore gore bu pozitif ayrımcılığın yapılmasi. hiçbir konuda bu hassasiyete sahip olunmayip ne tesadüfse seyma subasi' yla alakalı bir meseleye bu hassasiyetin gösterilmesi.

eminim paranın ve bu lanet iktidara yakın olmanın hiç alakası yoktur bu meseleyle......
  • yuvarlanantencereninkapagi  (10.12.16 17:27:35)
' bilişim suçları aynı şekilde o şahısları bulurdu' mu? diyelim ki buldu bir halt yapmazdı.

bu ülkede yasamiyorsunuz sanırım.
  • yuvarlanantencereninkapagi  (10.12.16 17:29:05)
x bir internet sitesinde söz konusu kişiyle ilgili bir haber vardı. avukatları tarafından telefonla arandık ve haberin kaldırılması rica edildi. normal olarak kaldırdık tabii. hukuksal olarak arkası sağlam ayrıca ve işleri sıkı takip ediyorlar.

  • teknikekip  (10.12.16 17:40:16)
Anlaamadım kadın kim ki asaldırıyorlar çete olarak?

  • Cursed Chico  (10.12.16 21:37:10)