Dövme Sildirme

yaklaşık 4-5 cm karelik bir alanı kaplayan, göbekte bulunan, profesyonel, tek renk (siyah) bir dövmeyi lazerle sildirmenin en düşük maliyeti nedir? ve nerede yapılır?

ya arkadaşlar iyi söylüyorsunuz, hoş söylüyorsunuz da, mecburiyet durumuları söz konusu.. zamanında yapılmış bir salaklık ve bu salaklıktan hoşlanmayan bir nişanlı söz konusu.. o yüzden ciddi bir piyasa araştırması yapıyorum.. yardımcı olursanız sevinirim..

  • vercingetorix  (20.12.09 23:18:48)
o halde nişanlınızı da alıp gidin o kliniğe. Bir dövme sildirme seansını izlemek istediğinizi söyleyin. Muhtemelen ikiniz de gördüğünüz şeye katlanayamacaksınız. Lazerle dövme sildirmenin ne kadar acı verici bir yöntem olduğunu yaşamadan bilemezsiniz. Kaldı ki en az 3-4 seans gerekecek. Buna katlanabileceğinize inanıyorsanız yapın.

Kansere yakalanma ihtimalinizi neredeyse kaçınılmaz hale getireceğinizi de unutmayın.

Yine de sildirmekte kararlıysanız fiyatı pek önemsemeyin çünkü çoğu merkez ağrısız, iz bırakmadan bu işi yapacağını söylese de; birkaç senas sonunda sizi beyaz ve kabarmış bir bölgeyle başbaşa bırakıyorlar. Onlar dövmeyi sildiğini iddia etse de sadece dövmeyi komple beyaza boyayıp kabartmış olursunuz. O lekeden kurtulmanız da pek mümkün olmaz.

Siyahın kolay çıktığı iddia edilir ama yine de dikkatli olun.
  • anten  (21.12.09 00:16:21 ~ 00:17:56)
üstüne başka bi dövme yaptıramaz mısın? bu da bi öneri.

  • oskopoz  (21.12.09 01:08:37)
hmm üstüne dövme yaptırmak daha mantıklı gibi duruyor aslında evet, onu da düşünmüştük, fakat "inançlı anne" engeliyle karşı karşıya gelmiştik o zaman da.. hatta kendisi bu sildirme işini duyunca biraz tedirgin olmuştu risk faktörleriyle ilgili ama çok da karşı çıkmamıştı yani..

peki arkadaşlar, şimdi açık olma vakti =) burada, arıza çıkaran nişanlı taraf, bizzat ben oluyorum.. tamam, size saçma gelebilir ama yani kim ister yani çok özel durumlarda menzile giren, resmen vücuda kazınmış bir eski sevgili hatırasını? üstelik aynısından o eski sevgilide de var olduğunu bile bile?

bencillik mi şidmi bu benim düşündüğüm? eminim, tam tersi durumda olsaydık, o dövme çoktaaaan sildirilmişti benden, ne pahasına olursa olsun..

ya gerçekten sevgili genç arkadaşlara buradan seslenmek istiyorum: iyi düşünüp taşınmadan, bir gazla aptal aptal dövmeler yaptırmayın.. insanın hayatında bazen öz anne babası bile baki kalmazken, zıpçıktının birinin kalabileceğinden bu kadar emin olmayın..

öf.
  • vercingetorix  (21.12.09 02:26:15)
o isim ordan silinecek; bitti.

  • gunlerin kopegi  (21.12.09 03:06:16)
=))

  • vercingetorix  (21.12.09 13:47:00)