iphone 3s

elimde çalışır durumda (ama şarja takılı olma suretiyle) iphone 3s var.

napılır bu? para kazanma derdinde değilim. direkt çöpe atmak istemiyorum

bende de 2 tane var. eğer para kazanma derdinde değilsen bana gönderebilirsin.

böylece 3s i tamamlayabilirim :))
  • eeb  (09.12.16 09:46:01)
@eeb valla göndrebilirim de sen napıyosun koleksiyon mu :D

  • la noix  (09.12.16 09:50:08)
yedek olarak tut bence. elindeki bozulursa idare edecek bişi olur.

  • chavezding  (09.12.16 09:52:39)
koleksiyon diyebiliriz. ama bendekilerden birinin ekranı sıkıntılı birinin de anakartı. yani 2 tanesi 2s anca yapıyor. sökme takmaya meraklıyım. 1 tane daha 1s bulursam ki seninki de şarja takılı olmak suretiyle çalışıyormuş o zaman 3s'i tamamlamış olurum :))

ama @chavezding de haklı zor durumlarda yedek olarak tutabilirsin de.
  • eeb  (09.12.16 10:07:33)
yedek telefonum var bi tane nokia :P renkli ekran olmayan, tepesinde lambalı heheheheh

  • la noix  (09.12.16 10:50:23)
o halde göndermek istersen bir mesaj uzaklığında olduğumu belirtmek isterim :)

  • eeb  (09.12.16 11:18:33)
ihtiyacı olan birine verin.
biz bu tarz telefonları genelde babamın ihtiyaç sahibi memurlarına veya apartman görevlisi, eve gelen gündelikçilere veriyoruz. çocukları çok mutlu oluyor :)

  • teritori  (09.12.16 12:05:24)
@teritori @jrr yok zaten o dediklerinizin kullandığı telefonlar benimkinden iyi :D ev telefonu yerine iphone kullanmazlar sanırım :P

  • la noix  (09.12.16 13:12:28)