ACİL pasaport

Hemen pasaport almam lazım.

Acil pasaport hattı dedikleri şey açılmıyor. Mesai saatinden önce aramama rağmen.

Şahsen mi başvuralım napalım?

İlçe emniyetleri aradım hiçbiri açmadı.

Ne biçim bürokrasi bu ya?

Neyse esas sorum nasıl alırım acilinden. yardım pls

o telefonlar hiç açılmıyor. emniyet ana santrali arayın ve oradan bağlatın. birde daha kıyıds köşede kalmış ilçelerden bizzat gidip başvuru yapın sabah mesai başlar başlamaz. kadıköy beşiktaş şişliden başvurmayın yani

  • habula  (05.12.16 17:37:08)
telefonla uğraşma 2 foto ve kimliğinle emniyete git

  • cekilmis gayfe  (05.12.16 17:58:37)
parayı da yatırıp öyle mi gideyim?

  • yoggi  (05.12.16 18:13:17)
eğer gideceğin emniyette vezne yoksa yatır tabi

  • cekilmis gayfe  (05.12.16 18:13:45)
Bankaya parayı yatır, iki tane fotoğraf al ve başka bir belge gerekiyorsa onları da alıp sabah erkenden git. Acil olduğunu ve internetten uygun bir vakit için randevu bulamadığını söyle yardımcı oluyorlar. Ben Pazartesi günü parayı yatırıp Salı sabahtan emniyete gitmiştim ve acil olduğunu söylemiştim. Perşembe günü pasaportum postayla gelmişti. 2 günde :)

  • chitosan  (05.12.16 18:22:10 ~ 18:22:42)
chitosan neresiydi orası?direkt oraya çalışayım

  • yoggi  (05.12.16 18:25:15)
belgeleri alıp emniyete git. 150-200 bağış yaptıktan sonra hemen işlemin halledilir merak etme.

  • ada meltemi  (05.12.16 20:00:47)
bağış mağış veremem yav :( demeyin öyle

  • yoggi  (05.12.16 23:41:20)
ben randevu aldım iki hafta sonrasına verdi. beşiktaş emniyet'e gittim, orada randevusuz işlem şeysi var, adını yazıyorsun, çağırıyorlar arada oradan. işlemler zaten hızlıca yapıldığı için aslında baya hızlı da ilerliyor. 45 dakika kadar bekledim, benden önce 8 kişi vardı.

hatta benim işlemi yapan memur ben çantayı filan toparlarken şey dedi, abi ben bu sıradan çağırmıyorum zaten öğleden sonranın sırası beklesinler, randevusuz alıyorum dedi komiserine. o da, aynen zaten saatleri var onların sttir et dedi ve randevusuzdan devam ettiler. :)

pasaport da üç gün sonra gelmişti sanırım bana.
  • klassno  (06.12.16 00:53:36 ~ 00:54:03)
9:30 gibi Eyüp İlçe'ye gittim kimsecik yoktu harcı yatırın yaparız dediler.
oldu yani, tşkler herkese

  • yoggi  (06.12.16 13:28:51)