Videoda Inter'in rakibi kim çözemedim?

Arkadaşlar melo videosu izliyordum. Aklıma takıldı. Hangi takım bu sarı kırmızılı ekip?

youtu.be

verdiğiniz zaman diliminde sarı kırmızılı bir ekip yok alıcınızın arayarlarıyla oynayınız.
cevaba gelirsek üstün csi yeteneklerimi konuşturarak videoyu 0,25 saniyeye yavaştatıp kare kare izledim yakın çekim yapılan bir anda forma üzerindeki metano ve nord kelimelerini seçtim artık bu bilgiyle sırrı çözmem çok zor olmayacaktı google'a italy football metano nord yazdım www.google.com.tr ve takımın adını buldum Hellas Verona www.google.com.tr
bir gizemi daha çözmenin huzuruyla gün batımına doğru yol alabilrim artık!

işsizim lan ben galiba :/
  • Ufuk  (30.11.16 04:14:44)
bence verona o. sarı kırmızı da değil ki.

edit: arkadaş benden önce yazmış. ben de uğraştım valla. verona formasına benzettim.
sonra rakip takımda görünen sırt numaralarında 20, 22, 24 o maçta oynamış mı diye baktım. en sonda hakemin tipine baktım o maçtaki.
yani net verona.
:)
  • nigeo  (30.11.16 04:17:18 ~ 04:19:48)