kızıllılar

Ben bu kızıl tonlarında, genelde çilli arkadaşları çok beğeniyorum
www.boredpanda.com

Ayrıca derinin güneşe karşı tepkisel reaksiyonu neden / nasıl güzel gelir, pek anlayamıyorum ama kızılları diğer tür insanlara göre daha çok beğeniyorum galiba, ırkçı mıyım? Böyle belirli bir renk olması ayrımcılık gibi. Sizde nasıl?

Kızılları beğenmeyen nadir insanlardan biriyim. Kadını erkeği hiçbir şekilde çekici gelmiyor bana.

  • köstebek kurabiye  (24.11.16 23:18:52)
çil sahibi kadın erkek çok hediyeliler sanki bu dünyadan değiller

  • freebird5406_2  (24.11.16 23:20:57 ~ 23:27:42)
genel olarak nötrüm ama gerçek ve çilli kızıl kadın ve erkekleri alıcı gözüyle pek çekici bulmuyorum.

  • limoncello  (24.11.16 23:23:50)
Erkeği çirkin de kadını güzel oluyor.

  • cabiday  (25.11.16 00:15:39)
ırkçılıktan ziyade tercih diyelim. "kızıllar güzel, diğerleri çirkin" diyorsan ırkçılık söylemine daha yakın.

bence de farklı ve nadir olduklarından dolayı dikkat çekiyorlar/hoşlar ama bazılarının çilleri zıvanadan çıkıyor, (mesela verdiğin linktekiler) sanki önemli bir cilt hastalığı varmış gibi duruyorlar. benim de bir tanıdık var, onunki daha da garip, yüzünün sol tarafında yoğun çilliyken sağ tarafında ufak tefek vardı. two-face gibi geziyordu.

ha asıl ırkçı olabilecek bir genelleme size: değişik bir kokuları var. ekşi biraz. sorry gençler, burnum hassastır.
  • kaportaci mahmut  (25.11.16 00:42:42 ~ 00:45:03)
@kaportacı, yok, diğerleri çirkin demiyorum, bi kızıllar bi melezler, esmer ve kıvırcıklar çok güzel, diğerleri aynı gibi, diyorum.
- o dediğiniz gibi 2-faced gibi olanlar da var linkte.
çilli koklamadım :) enteresanmış.

@dalgacı, esmer çilli? Saç olarak koyu renk diyorsunuz herhal. Buğday ötesi koyulukta çil olur mu ki?
  • neynep  (25.11.16 01:01:45)
Kızıllar özel ve güzeldir. Kadın erkek farketmez, sempati duyarım. İlla saç değil, azıcık çil ya da ne biliim sakalda hafif kızıllık bile olsa yeter. Kızıl değilim maalesef ama güneşe maruz kalınca saçımın üst kısmı hafiften kızarıyor, çog seviyorum ^^

  • manuel mandalina  (25.11.16 09:30:50)
Kizil :kalp: :kalp:

  • thewizardofearthsea  (26.11.16 11:17:13)
çilli kimseyi beğenmedim bugüne dek. yüzde deformasyon varmış gibi geliyor bana. temiz, pürüzsüz, makyajsız bir beyaz cilt hepsinden iyi.

kızıllara karşı özel bir sevgim yok. yeşil gözü seviyorum.
  • sen git ben geliyorum  (26.11.16 21:10:36)
i-d.vice.com

kızıl severler için dergi çıkmış :)
  • neynep  (02.02.17 14:26:13)